Kuhu Rootsis minna lastega? :S

Kas keegi saaks soovitada Rootsis kohta kuhu minna lastega kes on kolme aastased. Olen kuulnud küll mingist Pipimaast. Kuid teadmised sellest on napid. Ehk saaksite soovitada.....
Tänan

Käisime lastega Kolmardenis.Seal oli võimalik käia safaril, kus oma autoga sai sõita erinevate loomade juurde.Veel oli võimalik üle selle loomaaia rippraudteega sõita.Vaadata delfiinišoud.Olemas oli suur akvaarium, kus sai näha erinevaid haisid.Loomi sai vaadata ka kõndides, kus loomad olid tarades.Lisaks sellele oli seal ka Bamse maa, kus Bamse tegelased karu ja jänes olid maskottidena lapsi lõbustamas, toimusid etendused ja oli võimalik ronida ja karusellidega sõita.
Kui rahulikult see kõik läbi käia, siis oleks seal tegevust kaheks päevaks.
Ah jaa, isadel oli võimalik džiipidega läbida väike lõik, kus olid porimülkad ja palgid jne.
Igatahes tegevust kõigile

Sooviks rohkem teada sellest Pipimaast.Usun, et see peaks kolme aastastele ikka meeldima.
Me oleme k2ind loomaaias küll, seda esialgu vaadata ei tahaks. Tänan jokker idee eest.

Äkki soovitate minna veeparki?

Mida sa Pipimaa all mõtled - kas Junebackenit http://www.junibacken.se/ või Astrid Lindgreni Vimmerby'd http://www.alv.se/?
Millal reis üldse toimub?
Kui Lõuna Rootsi tulete, siis ehk soovitaks High Chaparalli http://www.highchaparral.se/default.asp?L=EN - kõik minu tuttavad kes seal käinud on ütlevad et neile väga meeldis.

To cosmicthing:
Kas seal metsikus läänes oleks ka kaks päeva midagi teha? Lapsed on 7. ja 10.aastased. Vaatasin kodukalt, et neil on ka 2-päeva pilet. Saan ma õieti aru, et kui ostame päevapileti, siis seal kohapeal enam millegi eest juurde maksma ei pea? Kas toit on sinna mõistlik endal kaasa võtta?
Ja äkki on ka ööbimiseks head kohta soovitada?

Äkki oskad veel Lõuna-Rootsis midagi põnevat soovitada? Lisebergis, Grännas, Kolmardenis, Skaras ja Vimmerblys on käidud juba.

käisime eelmisel suvel, lapsed 7 ja 11. Elutsesime Lundis ja käisime näiteks sellises kohas www.tosselilla.se, Skane (a peal on ringike!) maakonnas, see on midagi Vembu-Tembumaa sarnast, aga suurem, lastele meeldis väga. Seal läheb terve päev ära. Käisime veel Malmös, kus kindluses (Malmöhus) päris toredaid näitusi, nt. Rootsis elavatest loomadest topised jms. Lõuna-Rootsist pole kauge minna ka Kopenhaagenisse, ainult sillamaks on päris krõbe (oli umbes 1000 EEKi edasi-tagasi). Christianias ei tohi käimata jätta, see lihtsalt on väga teistmoodi hingamisega koht! Kaugel pole ka Roskilde, kus on viikingilaevade muuseum http://vikingeskibsmuseet.dk/
Väga vahva oli Hamleti loss Helsingöris, sinna saab praamiga Helsingborgist, praame läks vähemalt iga tunni tagant ja sõit ei kestnud ka rohkem kui paarkümmend minutit. Põnevat vaatamist nii suurtele kui väikestele (väga haaravalt välja pandud ajalugu!). Helsingör on väga armas merehõnguline linn ka niisama jalutamiseks.
Helsingborgis on veel niisugune koht, nagu www.tropikariet.com, see on kellelegi entusiastile kuuluv kollektsioon troopikaloomadest,näiteks jooksevad mingid väikesed pärdikud ja leemurid seal vabalt rahva hulgas ringi.

HC-s 2 päeva olla pole küll mõtet. (Mõnda showd näeb ühe päeva jooksul 2 korda.) Hinna sees ei ole õhtused spetsiaalsed showd (need algavad siis kui park juba kinni on) ja ka rongisõit kus toimub väike etendus (see maksab 20 kr/ inimene)
Toidu koha pealt - seal on erinevad restoranid, aga keelatud ei ole tulla oma toiduga.

Erinevad HC ööbimisvõimalused leiad http://www.highchaparral.se/doc.asp?M=100000107&D=600000180&L=EN

Kas on keegi kes on käinud nii Pipimaal-Junebackenis kui ka Astrid Lindgreni maal Vimmerbys? Paluks arvamusi, kumb koht oleks 3 aastastele huvitavam. Kummagi koha plussid ja miinused?

http://www.trip.ee/node/30495

Vimmerby selline suvisem yritus ja kaugele söita ehk suurem ettevötmine, kui samas Junibacken on Stockholmis ja aastaringselt tubane yritus, et suts sisse hypata. Mölemad on omaette lahedad. Mina soovitan neid mängumaid kylastada yldse alles alates nii 5-6 eluaastase lapsega, kui juba ollakse ehk natukenegi tuttav nende tegelastega.

Teab keegi kas Kolmardenis või selle ümbruses kämpingus ööbimise võimalust ka on?Kolmardeni kodulehel pakutakse ainult hotellis ööbimist,koos loomapargi piletitega.