Kuhugi sooja lähima nädala jooksul st täna on 23.10.20

Oodatud mõtted, kuhu minna ja otsin ka reisikaaslast. Eelistan mugavustega puhkusepõhist reisi. Teen ka aegajalt tööasju st internet peab olema kättesaadav. Reisikaaslane ei tohiks olla ülemäära jutukas. Eelistan inimest, kes on hea huumorimeelega ja ei ole pips hommikukohvi kõrvale mõni hommik ka veini võtmise osas ja äkkideed tunduvad löbusad.

Pakun soome sauna. On soe, +90 kraadi (ise pole küll mõõtnud), leil ja viht. On ka päikest, 12h päevas (solaarium). Internet 24/7 saadaval. Erinevad mugavused, nagu TV, A/C, külmik koos jookidega ja baar - saadaval. Kuna külmikut ei pruugi kohapeal olla, võtan selle ise kaasa - koos jookidega.
Haapsalu, Pärnu, Tallinn, Viljandi, Muhumaa - maailma ilusaimad paigad.! Puudub ka 14 päevane eneseisolatsioon. 

Kas on hea äkkidee?

Selline pakkumine võiks olla koroonavälisel ajal. Ajal kui reisimine mugavam on.

VäikeLotti, millal reis väljub ja millisest algpunktist?

Küpros,sooja +30c,väljumine see neljapäev.Oled käsi?

Ei. Hetkel plaanid muutunud :)

Mis on muutunud?

Kaalud Selveris juurikaid edasi?

Jõudu

Moosinägu, jah! Keegi peab seda tööd ka tegema!
Vähemalt ei ole ma haigete kommentaaride kirjutamise spetsialist.
Ilusat õhtu jätku :)

Sel. nelj 20.00 Paphosele minek. Yhe otsa pil. Ise olen üle 50 aga  hing noor.Nőus kellegiga krt. jagama( inimene kes maailma enne näinud , rahulik, ei suits.) Tänud ette.

@Kristy777

Reis väljub igal laupäeval kell 9.00 Tallinnast. Kohtade arv piiratud (üks inimene), kuna vein ja majutuasutus on hoolikalt valitud.

Nädal kohe täis ja saame aru et plaanid muutunud,aga kõik ikka ootavad ja tahavad teada,mis siis kaalukausile jäid?

Ei jäänud midagi.

Tahtsime Kreetale, aga tagasilennul ei olnud kohti

Ah jaa... Ja kaalun Selveris juurikaid edasi

Kristy777, ma tahaks kohe teada, kus see Selver on, kus ise mullaseid kaalikaid kotti ajama ei pea, vaid see töö minu eest ära tehakse, vahetaks koheselt oma kodupoodi :-))) 

Aga reisimise osas on praegu nagu keskajal - isegi kui võimalus on, siis risk et reisiline sihtkohas vangi pannakse või pärismaalaste poolt ära süüakse on tavalisest suurem, sarnaselt riskile reisilt tagasi tulles mõni tõbi kaasa vedada. Aga ega see Kolumbust, Vasco da Gamat või Marco Polot siis takistanud..

Kristy777-l on ilmselt maja kõrval kelder ja naljahambast sõbrad kinnitasid sinna suure sildi "Selver". Ühes õiges keldris ongi, moosid, mahlad ja juurikad. Kaalud neid ise nagu parasjagu tahad.

Buldooza, täiesti Selveri huvide eest väljas küll, aga kus, vot see on salastatud info. Käige kõik selverid läbi ja kindlasti leiate mind kunagi kusagilt juurikaid kotti ajamas :D
Mis puutub riskidesse, siis elamine ongi üks tervisele mitte hea ajaveetmise viis.

Meelis, see on tõele kõige lähemal!
Aga jään arvamuse juurde, et mul on väga hea meel, kui Selveril hästi läheb. St külastage ikka eestimaist kaupluseketti ja kõik börsil asjatavad inimesed on ka rõõmsad ;)

Tur1st, siiski mitte kauaks, esmaspäeval, 2. novembril algab Saksamaal üleriigiline lockdown ja veekeskused, sh Tropical Islands, lähevad vähemalt 4 nädalaks kinni: https://www.tropical-islands.de/