Kui palju see kokku teeb?

Tere, mul on tegelikult väga lihtne küsimus, kes ei viitsi ei pea vastama.

On suur soov minna Londonisse, aga selleks tuleks enne natuke raha koguda. Küsimus siis neile, kas on varem Londonis käinud ja sealset elu näinud.

Kas oskaksite umbkaudu öelda, kui palju oleks tarvis raha, kui soovime minna Londonisse (1 täiskasvanu ja 1 alaealine)

Selle summa sees võiksid olla:

*Lennupiletid edasi-tagasi (ja kõik see lennujaamavärk) *Ööbimine u. 6 ööd (Kindlasti kesklinnas. Ei pea olema mingi hotell, sobivad ja odavad motellid) *Transport (bussid, rongid) *Söök (Mitte mingid restoranid, kohvikud, tavaline poest ostetud saiake) *Vaatamisväärsused (Wax museum, sõit london eye-ga, jne). *Shoppamine, nii et saaks kapid ikka korralikult riideid/asju täis (odavad poed, igasugused soodukad, samas soov osta ka paar asja Channelilt). *Sõit Notting Hilli. *Muud kulutused.

PS! Kui keegi siin arvutama hakkab, siis tuleks arvestada, et reisile sõidavad 2 inimest, 1 täiskasvanu ja 1 alaealine.

Paluksin vastust just neilt, kes on varem Londonis käinud (mina ise pole kuskil käinud, isegi lennukiga pole sõitnud).Kui palju teil umbes raha läks?

Suur-suur aitäh kõigile vastajatele ! :D

Odavaim viis siit Tallinnast otse lennata: http://www.easyjet.com/asp/et/Broneeri/index.asp?lang=et siia otsa veel + hotell (keskmine min. hind 55 GBP 2-ne tuba) + min. 1000 kr/päev inimese kohta (transport + päeva söök/jook + 1 külastus)+ ostelmine

Nt: Pitsalõik kaasa ~2 GBP, kohapeal süües ~2,5 GBP

London Eye: http://www.londoneye.com/TicketsAndPrices/Flights/Default.aspx IMAX: http://www.bfi.org.uk/whatson/bfi_imax Royal Wax Museum: http://www.waxmuseum.bc.ca/ Madame Tussauds Museum http://www.madametussauds.com/ Harrods kaubamaja: http://www.harrods.com/harrodsstore/

Naabrimehe "hotell + 1000 krooni / päev" on minu arust normaalse turisti panemise kohta hea hinnang.

Shoppamine ja muud kulutused (Channel? mingi BBC bränd?) on muidugi ekstra.

Notting Hilli saab metrooga, see ei maksa suurt midagi. Käige siis juba Portobello turul kah.

Shoppamise kohapealt tahaks öelda, et olenevalt lennufirmast on sul lubatud pagasi kaal 15 või 20 kg + käsipagas. Mis üle selle, siis läheb juba ekstra tasu alla ja kui sa tahad kappe täis osta, siis läheb see ikka väga kalliks. Äkki peaks uurima merekonteineri hindasid, tuleks kindlasti odavam, kui lennukis ülekilode eest maksta.

Lähteandmete järgi pakuks eelarvet alates 30 tuhandest.