Kui teil oleks valida üks super rannapuhkuse koht suvel USAs, siis mis see oleks?

Tere!
Kui teil oleks valida üks rannapuhkuse koht USAs, siis mis koht konkreetselt (asukoht, hotell) see oleks?
Tahaks USAs olles minna kuhugi umbes 7-ks päevaks randa puhkama. Tahaks, et oleks super ilus rand, soe, imeline hotell, lahedad vabaaja veetmise võimalused jne. Kui keegi on kuskil käinud, teab soovitada konkreetset kohta, siis kõik soovitused on teretulnud!
Valikus oleks muidugi ka Havai, mis on väga ilus koht ja väga palju teha.
Muidu elame NY-s, aga puhkusele võime lennata pmt ükskõik millisesse USA otsa. Plaanis on külastada ka Californiat.

Oahul Waikiki piirkond on üpris rahvarohke. Kui soov diskotada, siis tegevust siin jagub. Panen ühe lingi, kus on mõned weebikaamerad, saad ise vaadata mis toimub http://www.seehawaiilive.com/hawaii-cameras .

Meie üürisime WRBO kaudu maja Oahul. Rannas oli mõni üksik hingeline, valdavalt kohalikud penskarid. Lapsed said rõõmsalt liivalossi ehitada ilma, et see vahepeal oleks kannatada saanud.

Floridas on rannad täis amelevaid omasooiharaid paare, mõnedel on ka koerad kaasas, nii et lastele andis seletada, miks mehed musitavad. Pigem soovitaks Key Westi.

Kui on soov super-truper-tuti-fruti kohta minna, siis Havai, Maui, Four Seasons hotell. Väga viisakas rand, vinge hotell, rahulik paik, ideaalne. Lisaks aastaringselt soe vesi. Florida igal aastaajal 24 kraadise veega ei hiilga.