Kuidas (kust) osta Eestis Santiago de Compstela passi?

Leidsin sellise lehekülje. http://www.caminodesantiago.me.uk/faqs/where-can-i-get-a-pilgrims-passport/

Tundub,et peaks saama eestis kohapealt osta. Ühtegi linki ei leidnud, et saaks netist osta. Seda küll, et kohapealt.

Kui keegi midagi teab, olen tänulik.

Saab tellida riikidest, kus jakobiühingud olemas. Saksamaalt leidsin kiirkorras näiteks http://www.sjb-trier.de/ausweis/index.html, ingliskeelsetest riikidest - pane google otsingusse Where to buy a pilgrim credential online või midagi sellist. Mul on ka uudishimulik küsimus, mida teha selle passiga Eestis?

0
0

tänud, selleks korraks on vajadus möödas, Vaatasin Burgoses, seal oli nende hotell ikka hirm-uhke. Aga võib-olla kunagi tulevikus läheb jälle vaja. Eesti on olemas ju põhimõtteliselt liikumine "teeliste kirikud". Rida kirikuid on andund teada, et nad on suviti lahti. Iga aasta antake välja väike raamatuke kellaaegade, telefoninumbrite jms. Mõnes on isegi ööbimisvõimalused. Paraku marsruute pole koostatud.

0
0

Eesti teeliste kirikute liikumist ma ei teagi. Poolakate palverännulehelt olen lugenud, et International Explorers Agency (MAP) tegeleb suure Euroopa palverännutee rajamisega, mis algab Eestist ja kulgeb läbi Läti, Leedu jne Hispaaniasse nagu see oli ju keskajal. Poolas käib intensiivne tee rajamine ja Saksamaal, Prantsusmaal on olemas. Santiago passiga ei ole minu meelest praegu Eestis midagi teha, Hispaanias saab seda aga igast alberguest. Kas sa Burgoses käisid ise või vaatasid netist? Mina läbin Burgost tulevas septembris, piletid juba ostetud. Vaatasin netist, et seal on 4 alberguet, välisilmelt uhkes majas asub vast eraöömaja Emaus, sees on kõigil narid. Munitsipaal on ka viisakas. On sul häid soovitusi Burgose kohta?

0
0

Teeliste kirikud - www.teelistekirikud.ekn.ee/

Eestis on praegu loodud üks palverännutemaatikaga tegelev ühing - MTÜ Maarjamaa Palveränd - www.maarjamaa.eu, mis otsapidi on seotud vanaema poolt kirjeldatud üritusega st. igal maal toimetavad maa elanikud ise, Eestis on väike seltskond, kes aegamisi koondub. Loodetavasti sellest sügisest läheb suurem tegevus lahti.

0
0

Eestis saab palveränduri passi osta MTÜlt Jakobiõed Pärnu-Jaagupis. Kirjuta [email protected] või vaata FB-s Eesti Jaakobitee Palverändurid või helista Jane 54516999 või Epp 56454310. Hind 2.- + saatmiskulu.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased