Kuidas/kust osta rongipilet Venemaale internetist

Hei!

Plaanis Vene rongireis Baikali äärde ning uuriksin, kas kellelgi on kogemust internetist pileti ostmisega? http://rzd.ru/ on väga kasutajavaenulik, üritasime vene keelt valdaval inimesel broneeringut teha, kuid seal näitab iga kord erinevaid erroreid. Piletit oleks siis vaja Moksva - Novosibirsk.

Parimatega, Hanno hanno@eestifoto.ee

on kassa, kus kõik saab ok korda. Reaalsed piletid kohe näppu.

Hei, tänud vastamast, aga sinna helistades pakuvad nad mulle piletit 2900.- eest, kui internetist osta, tuleks pilet ~1600.-:)

Variant on ka Moskvast kohapealt.

Nii, piletid saime http://www.trainsrussia.com/en/travels/ aadressilt 1800.- eest. Sama piletit pakuti GoRail-ist 2900.-!

Muideks platzkaardiga sõita ma küll kellegile ei soovitaks, või kui siiski siis ainult sellisel juhul kui hais,lärmavad inimesed,vargad jne sulle kuidagi korda ei lähe))) hind jah pea 2x soodsam kui kupee pilet.

Muideks platskaardiga on täiesti OK sõita. Tänapäevane platsk. vagun on väga korralik ja nii reisijad, kui vagunisaatja valvavad korra järele. Kell 23 öörahu jne. Väga normaalne, olen naine, sõitsin üksinda umbes pool aastat tagasi (polnud muid kohti). Alguses kartsin ka, et kuhu satun jne. Aga nüüd ütleksin, et tüütu kupekaaslane oleks hullem, kui avalikult platskaardis reisida.

Hinnavahe on ka tavaliselt ikka väga suur.

Tulin mõni päev tagasi just pikalt reisilt Baikali äärde ja võin veelkord kinnitada, et platskaart on ainult mõne tunnise sõidu jaoks, vastasel juhul juhtub nii nagu ühe minu tuttavaga kes otsustas erinevalt meist(kupee) platskaarti kasutada. Terve vagun on joovaid inimesi täis koos igatmasti nahavärvuse ja keevalisusega! Kui kellelgil on täpsustavaid küsimusi selles suhtes siis võin e-mailile saata vastused koos vürtsikamate kirjeldustega reaalsusest!) Siin on moderaatorid liialt õrnad selliste asjade suhtes)))