Kuidas liikuda ?

Seda foorumit uurides, jäi mulle silma, et rahvas on siin tore ja infot leiab. Nüüd loodan, et minu küsimust ei panda pahaks ning, et on inimesi kes suudaksid mulle vastata. Hetkel olen veel alaealine ja lähimate aastate jooksul pole kuhugile minekut, kuid siiski, huvitab hetkelgi kuidas ja mida teha. Mõtlesin mõne teooria välja ja jagan neid nüüd teiega, ning küsin kah mõnda asja :). Mina kui suur šotimaa huviline kavatseksin selle võtta oma esimeseks suuremaks peatumise kohaks. Usun, et minek oleks sellise 5 - 6 inimese, võib-olla ka koeraga reisule minek. Kuna liiklusvahendiks oleks auto, tänu paljudele positiivsetele külgedele nt:

  • Näeb ümbruskonda, mitte nagu lennukiga lennates
  • Käib läbi paljudes maades, millest enamuses tahaks olla kah vähemalt ühe öö jne. ... siis oleks küsimus sellinne, millise autoga liikuda? Paar omadust jälle .. Kuna šotimaa on suhteliselt mägine maa usun, et tore oleks kui auto oleks maastur. Istekohti vähemalt 5 - 6 .. Uuem auto ja mitte väga kallis. Toon varjante mägise maa, kui ma maante versiooni jaoks.
  • Chrysler Grand Voyager Positiivsed küljed : Palju istekohti, ala (7) Üldiselt ruumikas auto Negatiivsed küljed Imeb palju bensiini / diislit, eriti linnas Mitte eriti võimas ehk sopa sees sellega päris sõita ei saa.
  • Dodge Ram 1500 Positiivsed küljed : Palju istekohti, (6) "Pagasnik" imelik, tahaks teada kas sinna väike külmkapp mahub Võimas .. 200 kW kanti Negatiivsed küljed : Mitte loodussõbralik, tegelikult kes neist oleks Imeb kah vist palju bensiini / diislit
  • Volkswagen Caravelle Shuttle Positiivsed külged : Sammuti palju ruumi Istekohti kah palju, 8 oli vist max, millega võis sõita kui omad B klassi
    kategooria lube Negatiivsed küljed : Erilist midagi mida muud mida muudel autodel pole Või siis mingisugune tavaline sedaan, nt mingisugune mersu. Hetkel sooviks siis saada vastust sellele millise auto valida ? Siis plaanist edasi ...
1
2

Nii armas, et sa koera peale mõtled! Võib olla pead sellisel juhul koera soovidest lähtuvalt auto valiku tegema? :-)

Kuid kas sa ostaksid ekstra selle reisi jaoks auto?

0
0

Ei osta, üldiselt kui autot vaatan, siis lähtun sellest, et olen suurem reisumees ja miks mitte koeraga seda rõõmu jagada?

0
0

Tõenäoliselt pidevalt kasvavate kütusehindade tõttu on mõtekam valida ökonoomsema kütusekuluga auto. Arvan, et sellele autovaliku küsimusele saad asjakohasemaid vastuseid mõnest autofoorumist.

Võibolla saad teistsugust innustust sellisest ettevõtmisest: http://www.oiltrip.eu/index.php?id=2

Saan aru, et plaanitavale reisile lähed alles mõne aasta pärast? Võib olla siis on margi eelistus teistsugusem. Matkabuss?

0
0

Jah, reis alles mõne aasta pärast, kuid tahan olla kogu aeg uudistega kursis. Matkabussi kohta nii palju, et usun, et auto saaks koha ka tava liikuluses kuna ma pole nii rikas kah, et osta eraldi auto ja matkabussi, ning kas matkabussiga üldse mägedes jne sõita saab. Usun, et jään hetkel siiski Dodge Ram 1500 juurde, kuna "pagass" on seal suur ja süüa mahub, kuid küsimus on, kui koera võtan, kuhu tema panna. Küsimus nüüd palju see õli filter maksab ja õli, ning kui palju oletame õli läheb sajale, kui bensu läheb 10l, näide ainult.

0
0

Ma ei saanud muidu, kui pidin selle autahvlile panema...

0
0

Üks võimalus on: koer rihmaga auto järgi jooksma :).

0
0

Üks teine Jossu, eesnimega Marje, teadis rääkida, et odavamaks ei lähe enam mitte midagi ning õli ja tema filter on paari aasta pärast kallimad niikuinii, kui anno 28.05.2008.

0
0

Paneb ta oma Chihuahua auto järgi jooksma jee..

0
0

Suure koeraga oleks siiski tegu ja "Oiltripi" logiraamat sai selleks korraks läbi, ootan uusi osi. Siiski ootaksin konkreetset teemat ehk auto valikut, kui otsustaksin valida Ram 1500 siis mis oleks selle autoga kehvasti? Sammuti on väga suur võimalus, et esimene auto tuleb reisibuss, kuna Oiltripi lugu mõjutas nii palju.

0
0
  • Kui koer on sulle kui pereliige, sõber, siis ma arvan, et ta tuleb panna istuma esiistmele, sinu kõrvale. Koeral peaks olema eelisõigus parim koht saada. Teisi kaasreisjaid sa hakkad alles ju otsima?
  • Selle auto probleem võib olla see, et mõne aasta pärast on see nii tehnilises võib olla ka disaini mõttes aegunud mudel ja kütusekulu tarbimise poolest võib see auto aina kasvavate kütuse hindade juures olla ebaökonoomne.
0
0

Kui vana sa oled?

0
0

Vanuse jätan ma enda teada, kuid jah autoga niivõrd kiire pole kuid siiski, tore oleks mõelda kasvõi hetkel, et plaan tehtud :) ..

0
0

Kui alustad reisi planeerimist autost, on sihik küll väheke viltu pandud.

Mudelivalikust ma parem ei räägi. On näha, et pole seni pidanud bensu ja/või varuosaraha ise teenima.

0
0

Õigesti nähtud, kuid Jyrka, millest ma siis alustama peaksin?

0
0

Esmalt ikka sihtkoht või -kohad, mida näha, kogeda soovid. Info selle kohta. Seejärel peab hakkama uurima, kuidas soovid ja eelarve kokku viia.

Aga võib muidugi alustada ka teisest otsast - vaadata, kuhu võimaliku eelarvega saab.

Loomulikult võib ka pidada omaette reisieesmärgiks Dodge RAMiga ringi sõita. Miks ka mitte, kui auto niivõrd südamelähedane on.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased