trip-krainetrip-ukraine-dark
Kuidas saada Tallinki sadamast (Rootsis) Stockholm Cityterm´i?

Kuidas saada Tallinki sadamast (Rootsis) Stockholm Cityterm´i? Ja vastupidi (citytermist sadamasse)? Kas on mõnda bussi või trammi? Ja palju umbes maksab? Ette tänades!

Oskab ehk keegi soovitada, kuidas saaks Stockholmi sadamast või kesklinnast Arlanda lennujaama kui takso välja jätta?

Cityterminalist läheb iga 10-15 minuti tagant spets vikerkaarevärvilised flygbussid Arlandasse http://www.flygbussarna.se/Default.aspx Ka rongiga saab minna : http://www.arlandaexpress.com/

kasutan teemat´ja küsin, et kus asub Katariina vaatetorn. Olen otsinud siit ja sealt aga ei leia mingit infi. Asukoht, kuidas avatud, kas tasuline jne. Enam vähem suunda tean - kuningalossist edasi, aga see on ka kõik. Äkki keegi saab kasulikku infi anda. Tänud.

Aga seda saab ju kõike laevast küsida :)

Tahaks ikka veidi eeltööd ka enne teha. Loomulikult saab ka tänavalt küsida teed :)

See asub Slussenis. Googelda "Katarinahissen", siis peaks vajaliku info leidma.

Tänan, leidsin selle ülesse, otsisin ise ka, aga vale kirjapildiga. Nüüd aga järgmine küsimus. Mis maksab Kaknästorneti külastus. Leisdsin küll igasugu infi torni kohta, aga ülesse mineku hindadest mitte ridagi. http://www.kaknastornet.se/

No nii, ikka on nii, et kui suu lahti teha, siis saabub ka vastus. Jätkasin otsimist ing. keele alt ja leidsingi vastuse.

ELEVATOR FEE:

Adults: 35.- Children (0-7år): 0.- Children (7-15 år): 20.- Group discount 25.-/adult (more than 20 people)15.- /childern (7-15 ar)