Kuidas sõita Sydneysse ja tagasi nii, et vahepeatuses (näit. Singapuris) ringi uudistada? Muidugi võimalikult soodsalt. :)

Soov edasi-tagasi reisil Sydneysse vahepeatuses mõned päevad ringi vaadata. On kellelgi kogemusi?  Mis võimalused üldse oleks?

Muidugi on võimalik. Lennu planeerimiseks saab selleks kasutada multi-city trip funktsiooni, nt esmalt Tallinn-Singapur, Singapur-Sydney ja siis Sydney-Tallinn, igal neist enda soovitud kuupäevadel. Rohkem ei oska soovitada, kuna stopoveri variante on arvukalt: Istanbul, Dubai, Abi Dhabi, New Delhi, Bangkok, Singapur, Kuala Lumpur, Shanghai jne j e

0
0

Kui on soov ainult vaga luhidalt, nt 1 paeva jagu vahepeatuse linnas ringi vaadata, siis ilmselt koige odavam variant on leida eriti pika lennuajaga ja eriti pika vahemaandumisega lennud. Nt Skyscanner kohati pakub lennuvariante, mis kestavad 30-40-50 tundi, seejuures on mones linnas vahepeatus 10+ tundi. Kui see vahemaandumine on paevasel ajal, siis on igati voimalik teha luhike linnakulastus. Ma pole kunagi selliseid lende spetsiaalselt otsinud, kuid kui midagi sellist on sattunud, olen kasutanud voimalust vahepeatuse linna uudistada :)

0
0

Osta edasi-tagasi piletid TLL-SIN ja edasi-tagsi piletid SIN-SYD.Soovitan teha ka tagasi tulles vähemalt üks ööpäev peatust.24h lennukites/lennujaamades veetmine ei ole just kõige meeldivam.Singapuri saab kõige lihtsamalt Finnairiga läbi Helsinki. Sealt edasi on väga palju valikut: BA, Qantas, Singapore Airlines, Scoot lendavad kõik otse. Kui vähe rohkem seiklushimuline, siis AirAsiaga saab läbi Kuala Lumpuri, Garudaga läbi Jakarta ja kindlasti õnnestuks veel midagi kombineerida.

1
0

Klassikaliste lennufirmade puhul on kindlasti läbiv pilet soodsam kui eraldi piletid. Lennufirma tuleb valida sel juhul selle järgi kus peatust tahetakse - kui Singapuris peatuda tahta siis tõenäoliselt on Singapore Airlines läbiv pilet Sydneyni soodsaim variant. Kui tahta Kuala Lumpuris peatuda siis Malaysian Airlines jne. Võttes mängu odav lennufirmad võib see mudel uppi lennata.

0
0

Tere. Mälu veab alt mu reisidega ega ukskord lendasin Madriidist vahepeatusega Koreas Brisbanesse.Olin 3 kuud Austraalias ja enne tagasilendu astusin reisibüroost läbi ja ütlesin et tahaks nädalake Koreas olla. (Tagasilend oli samuti läbi Korea )Ja vastus oli lihtne ja meeldiv -- et vaja ainult maksta 20 dollarit ja nad vahetavad Koreast lennu hiljema kuupäevaga ja kõik.Ja nii lihtne see oligi !Ehk terake ?

0
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased