Kuuba turistikaart/viisa

Tere

Plaan minna märtsis Kuubale. Tekkis küsimus, kas pean taotlema selleks viisa? Või teen turistikaarti? Kus seda teha saab? Ehk on keegi hiljuti käinud ja oskab nõu anda.

Lendasin Finnairiga otse Kuubale ja ostsin turistikaarti Reisieksperdilt. Turistikaart on võrdsustatud viisaga. See turistikaart kehtis ainult juhul kui Usa-st läbi ei lähe.

1
0

Käisin 2020. a varakevadel (just enne COVID kriisi algust) ning siis sain vastava kaardi samuti Reisieksperdilt, ehk oli 35 euri. Kuna lendasin Air Canadaga, siis tegelikult nemad jagasid ka neid tasuta, aga ei välista, et seda kaarti tahetakse näha juba isegi Tallinna lennujaamas.

0
0

Tänud tagasiside eest! 

Uurin siis Reisieksperdilt. Või saab seda iseseisvalt kuskil veebis taotleda?

0
0

Minu käest küsiti juba Tallinna lennujaamas turismikaarti ja Soomes koos pardakaardiga uuesti. Ilma turismikaardita lennukile ei lubata.

1
0

Oleneb lennufirmast, kas pakuvad või mitte. Kui jah, siis tasub taasesitataval kujul küsida. Käisime mingi aeg Air Canadaga, küsisin kuskil chatis kinnitust, et annavad Kuuba turismikaardi ja sellest vestluse ekraanipildist piisas Soomes checki tehes.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased