Kvaliteetne matkatool vajaka

Oleks vaja kvaliteetset kokkupandavad matka- või reisitooli. Taoliseid tooteid on küll erinevates aia- ja mööblipoodides müügil, aga kõik nad tunduvad olevat suht mittevastupidavad. Olen neid riidest toole (nt. selline) igal aastal mitu korda uuesti ostnud, kuna nad kipuvad lagunema. Hetkel sooviks saada sellist "lebotamis-tüüpi" matkatooli, mis oleks kõrge seljatoega ja kvaliteetsetest materjalidest. Kui on hea asi, siis võib ka mingi tavamudel ja madalama seljatoega olla. Eesmärk on seda kasutada autoreisidel e paikneb ta pagasnikus. Google annab päris palju sellekohaseid vastuseid, aga ei jõua kõiki neid läbi vaadata ja poodides katsumas käia. Seega äkki keegi oskab kohe kiirelt soovitada mõnda mudelit või poodi?

vaata meie interneti kaubamaju.

näiteks järgmine tundub olevat kvaliteetne kaup. http://www.on24.ee/pehme_m%C3%B6%C3%B6bel/tugitoolid/10742

kui see ei sobi, vaata tunduvalt kvaliteetsemat kaupa http://www.on24.ee/varia/%C3%B5ue_aeda/12683

Kuna autoga minek ja inimese asemel liigutab asju auto ja haagisele pannes pole ka erilisi piiranguid, soovitan väga mugavat asja http://www.on24.ee/pehme_m%C3%B6%C3%B6bel/tugitoolid/13453

0
0

Mul on umbes sellist tüüpi aga torud on rauast, mitte alumiiniumist. Ostsin vist Jysk'ist paar aastat tagasi. Need sinu mainitud paljude torude ja plastliidestega pole eriti tugevad.

0
0

Trekker.ee müütab Outwell'i ja easy camp'i toole. Nende maaletoodav Lafuma teeb lisaks matkatränile ka seda sorti mööblit, aga Trekkeri tootevalikus mingil põhjusel ei paista.

0
0

To: Rebaseonu - olen taoliseid toole isegi vaadanud ja kindlasti nad kestavad, aga nendega on see häda, et nad ei käi nii kokku nagu vaja e võtavad päris palju ruumi (pagasnik on mul paraku pigem väike kui suur). Ja ega nende paljude torudega toolide häda minu praktika näitel pole torudes vaid pigem selles materjali koostekvaliteedis, mis sinna torude külge on pandud. Kokku pannes on nad mõnusalt kompaktsed. To: Margusl - eks tuleb siis seal Nõmme poes ära käia ja loota, et seal midagi head olemas on. Lafuma USA kodukalt vaadates on nende matkamööbel samas stiilis nagu Rebaseonu soovitatud isend e päris pisikeseks kokku ei käi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased