Langkawilt Koh Lipele paadiga - kas vaja Tai viisat?

Kas peab olema olemas Tai viisa Koh Lipele minekuks või peab Taisse sisenema läbi mandri, et viisa tempel piirilt saada?  Kas Koh Lipel on rannad ilusamad ja vesi sinisem kui Langkawil? Mõte minna järgmisel aastavahetusel sinna kanti. Varem käinud Phuketil ja Phi Phil aga Langkawi vee puhtuse/läbipaistvuse  kohta pole väga häid sõnu kuulnud. Kas keegi oskab võrrelda? Borneol ja idakaldal kahjuks sel ajal vist vihmaperiood ja peab leppima lääneranniku randadega (rannapuhkuseks). Või on veel ilusaid randu max 4 tunni raadiuses?  Kas kuskil saab ka sel ajal surfata? Malaisias enne käinud pole.

Tai viisat pole vaja. See on väga populaarne Taisse sisenemise viis, kõik saavad kohapeal oma templi.Koh Lipe on kahtlemata ilusam ja sinisem, üks kaunemaid variante Tais. Langkawi rannast pole mitte mingisugust mälestust.Parimad majutused Ko Lipel lähevad varakult täis, seega tasuks varem broneerida.

1
0

Kas Koh Lipel on võimalus rahavahetuseks? Olen lugenud, et pangaautomaate sel saarel ei ole. 

0
0

Mingid ettevõtlikud tädid seal vahetasid stiilis 25 bahti euro eest, alates 100st kupüürist oli vist isegi 30. Üldiselt Tais on kuni 50 euroste eest madalam kurss ja sama alla 50ste dollarite puhul.

0
0

Sai raha kunagi seal vahetatud ja oli ka ATM olemas

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased