Lapsed omapead punktist A punkti B lennukiga?

Kas keegi on kasutanud sellist teenust (kas see eksisteerib ja toimib) kui oleks vaja saata lapsed 9 ja 10 aastased Londonist Tallinna ilma taiskasvanuta? Ise oleme mehega tool, aga lapsed tahaks saata koolivaheajal enne enda puhkust Eestisse. Asi kujuneks siis ilmselt nii, et annan oma lapsed Londoni lennujaamas reisisaatjale yle ja Tallinna lennujaamas lahisugulane votab lapsed vastu. Pean silmas Easyjeti lennureisi. Kas keegi on sellist teenust kasutanud? Kuidas rahule jaite? Kui palju maksis? Kahjuks ei leia lennujaama kodulehelt ega ka Easyjeti kodukalt vastavat infot, ehk keegi aitaks mone lingiga? Tanud vastajatele:) ja ilusat kevade jatku.

Sa ei saa odavlennufirmaga raha kokku hoides normaalse lennufirma pakutavaid teenuseid eeldada. Easyjet ei aktsepteeri oma lendudel üksilendavaid lapsi, punkt. Kas lähed ise kaasa või ostad pileti mõnele normaalsele lennufirmale, kasvõi Estonian Airile. Lähem info siit: http://www.easyjet.com/EN/Planning/Specific/childrenandinfants.html

Minu sõbranna kasutas seda teenust LOTiga ja jäi väga-väga rahule. Personaalne saatja oli lapsega kogu aeg kaasas ja hoolimata sellest, et suhtluskeeleks oli inglise keel (tegemist Eesti lapsega), said nad väga kenasti hakkama. Odavlennufirmadelt on sellist teenust vist natuke liiast oodata.

Teenus on olemas ainult tavalistel lennufirmadel, easyjetiga saab laps üksi lennata alates 14. eluaastast ja siis teda keegi saatma küll ei hakka.

Olen oma lapsega korduvalt seda teenust kasutanud (loomulikult mitte Easyjetiga) ja alati rahule jäänud. Minu mäletamist mööda ei olnud lisatasu selle eest ka eriti suur, aga selle info leiad vastava lennufirma kodukalt.