Lapsehoidjad Krabis

Tere,

Et siis elu esimene reis meie ühe-aastaste kaksikutega ja sihtkohaks Krabi.
Emme-issi tahaks võibolla mõni õhtu dinneril käia ja sellest ka küsimus: kas kellegil on lapsehoidjatega kogemusi seal kandis?
mida mõelda/arvestada, palju maksab?

tänud ette,
Jaanus

Uuri äkki nt Facebooki PARADIISISAAR.ee grupist või Eestlased Tais lehelt. Äkki kohalikud seal talvituvad eestlased on nõus hoidmisega aitama. Ma ise vist lapsevanemana kohalikke või teisi välismaalasi ei julgeks väga kasutada (põhjust konkreetset selleks pole, aga lihtsalt - ema süda :)

Teine võimalus on see, et võtate nad dinnerile kaasa ja küll neid lastel silma peal hoidjaid kohalike teenindajate vt seas leidub (nad seal hullupööraselt armastavad pisikesi blonde beebisid ja nunnutavad neid mis kole). Kuigi, eks siis teie valvsus ka ikkagi kõrgem ja päris rahulikku kahekesi aega ikkagi ei ole.

Lapsehoidmine on lihttöö, mis maksab Tais ca 50 baati tund või 400-500 baati 8-12 tunnise täistööpäeva eest. Kõik üle selle on juba vahendustasu, usaldustasu või turistitasu. Tänavalt muidugi ei võta selle raha eest kedagi, ainult kui mõne kohalikuga hästi tuttavaks saate ja teda usaldate lastega.
Kui mõne firma kaudu võtta, siis see on hind, mis nad ise lapsehoidjale maksavad, kõik muu on nende vahendustasu.
Aga panustaksin ka pigem kohalikele eestlastele või teistele turistidele, kellega äkki tuttavaks saate kohapeal.

Kujutan juba ette, kuidas nagu muuseas kaasatakse armsad kaksikud tavalisse Krabi õdagusse, pakkides need võrrile koos kolme põrsakese ja vanaema kanadega, keda just sel tunnil on vaja kuhugi ära toimetada. Seejärel võiks valgeid tupsununnusid ka naabritel silitada lasta ja oeh, aeg läks nii kiirelt- kus see emme-issi hotell nüüd oligi...

Selline pilt mul kangastus- ilma igasugu irooniata.
Vabandust, et lapsehoidmise küsimusega aidata ei oska.

Endal on Krabi inimestest väga palju häid mälestusi.
Vahvat reisi- küll kõik laabub!

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi