Leedu lennufirma Fly LAL??

Kas kellelgi on kogemusi? Lähen nüüd esimest korda nendega Saksamaale ja natuke nagu kõhe hakkab. Selline tundmatu lennufirma Leedus. Pean nendega veel Vilnjusesse jõudma ja sealt ümber istuma. õõõ.. :D Mis te arvate?

Küsimus Leedu portaalis võiks olla selline: Mis see Estonian Air eestlastel on? mingi tundmatu firma ju:)

Aga ok, lugemist sulle siit peaks piisav olema

http://www.trip.ee/node/41710

0
0

Käisin just Flylaliga läbi Vilniuse Hispaanias ja mitte midagi pole ette heita - reisid väljusid õigeaegselt ja kohvrid olid alles.

0
0

Sellel suvel käisin FLY LALigaiirimaal ja Vilniuses ümberistumisega Dablini lennule olid küll suured probleemid. Passi küsiti vähemalt kümme korda. Seega tundus nagu Leedu polekski shengeni riik.Lennuvälja turvamehed käitusid äärmiselt üleölevalt ja nahaalselt.

0
0

Sama lugu, lendasin suvel FlyLAL-ga TLL-VNO-DUB. Vilniuses ümberistumine on omaette ooper ja selleks, eriti turvakontrolliks, tuleb aega varuda. Lennujaama töötajad on valdavalt umbleedukeelsed, oma õigust taga ajades tuleb vahel jalgu trampida, see aitab. FlyLAL enda osas ei oska eriti nuriseda, lennukid olid täitsa ok ja isegi tasuline toit oli täiesti mõistliku hinna ja maitsega.

0
0

Ma käisin FlyLALiga augustis läbi Vilniuse Roomas ja pole midagi ette heita ei turvakontrollile VNO lennukas ega ka lennufirmale.

0
0

Teeme siis nii, et järgmine kord ikka otsime otsingust kõigepealt ja siis kirjutame. Juttu jätkame Romashka poolt viidatud alamteemas.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased