Lendamine Tjäreborgiga

Tere. Kindlasti on siin kedagi, kes on sõitnud Soomest Hispaaniasse Tjäreborgiga. Kuidas kogemused? Kas lennukid korralikud, olemas wifi? 

Mina käisin nendega Bulgaarias. Kuna olen nendega teinud vaid ühe reisi, siis võib olla ka lihtsalt kokkusattumine. Tjäreborg, võrreldes nt Aurinko või TUIga, on nn odavam firma. Lennuk kehvem, teenindajad mitte nii entusiastlikud, transfeerbussid logud (teiste firmade omad tundusid lennujaama ees paremad). Ootasime nt 2 tundi puuduvaid reisijaid lennujaama ees ja nad ei suutnud neid tuvastada ega ka leida. Lehel oli vaid bussi tulevate reisijate arv, mitte konkreetsed nimed ega kontaktid. Samas, ega midagi hullu ei ole. Soome kaudu ikka kindlam minna kui Eesti büroode ja rendilennukitega. Aga nüüd eelistan vajadusel Aurinkot ja TUId.

Kuskilt käis vilksamisi läbi, nagu oleks thomas cook lennukid, mida kasutab Tjöreborg, smartlynx hoopis? Teab keegi?

Kodulehel on küll kirjas et Thomas CooK Airlines... sest Tjäreborg kuulub neile.

Ivi, Thomas Cook kasutab tõesti osadel liinidel (enamasti vist tipphooajal) Smartlynxi lennukeid.

Lendasime just jaanuari alguses Tjäreboriga Hel- Gran Canariale Lennukid Thomas Cooki Concordid olid vist, wifi raha eest  lennuksist saab osta, kehvake ta on aga kui väga vaja ajab asja ära. Saab vaadata filme kui ostad kõrvaklapid, kui ei osta vaatad ilma hääleta. Kõik väga ok lennukid uued ja korralikud.

Lennukid Thomas Cooki Concordid. 

Imesid juhtub.

Tere


Täpsustaks jaanapr väidet, ma ei tea küll millele ta toetub, või kus ta seda infot omab.  Thomas Cook airlines kindlasti ei kasuta Smartlynx lenukeid, ehk selle segaduse on tekitanud see, et smartlynx ostis või rentis Thomas cook airlinelt  3 lennukit, millega osutab teenuseid ise . Tjärborgile ta kindlasti teenuseid ei osuta ja ma ei usu, et Tjärborg antud lennufirmaga koostööd teeks:)