Lendude vahe Milano Malpensas

Kavandan juunisse reisi Easyjetiga Milano Malpensa kaudu. Lennuplaani järgi oleks kahe lennu vahe 1 tund ja 45minutit. Lennud on muidugi ühendamata, st vaja pagas välja võtta ja turvakontroll läbida. Easyjeti lehelt leidsin info, et lendude vahe peaks vähemalt 2 t 30 min olema. Läheb vist liiga napikaks ja mõttekam oleks edasi lennata järgmisel päeval? Kuidas tripikate kogemused? 

Ma olen paar korda Malpensasse lennanud (see on olnud lõpp-peatus küll), aga oma kogemusest võin öelda, et kui on äraantav pagas, siis nad on seal pagasiga üliaegalased. See on vist Itaalia teema üldse, sest Napolis ja Roomas on sama olukord olnud - äraantavat pagasit olen oodanud ligemale tunni. Nii et suht napikas.

0
0

Liida numbrid (sellised puht teoreetilised) matemaatiliselt kokku. Lennuki väravasse jõudmisest pagasi kättesaamiseni 30-45 min, check-inni jõudmine 10-15 min, check-in 20-30 min, turvakontroll 20 min, turvakontrollist lennukini 10 min. Saab ka lihtsama matemaatikaga - easyJeti check in suletakse 40 minutit enne väljalendu.Käsipagasiga reisides seda varianti vast kaaluks. Äraantava pagasiga lihtsalt liiga rulett. Pole viitsinud lennujaama kaardiga tutvuda, aga korra sai väravast esimeste inimeste juurde mööda tühje koridore nii 10 minutit kedratud.

0
0

Malpensas on ju kaks terminali. Kui sama (easyjet mõlemad), siis pole probleemi. Kui erinevad siis arvatavasti mitte.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased