Viimased kommentaarid

Meie lendasime Air Asiaga. Hea hinna/kvaliteedi suhe ja lennud olid normaalsel ajal. Me olime minnes ja tulles kaks päeva Singapuris ka, nii et lennud ei olnud ühel piletil. Maksime pileti eest natuke üle 100 euro, sest võtsime pagasi ka.

MRTga on väga mugav liigelda ja jõuab kiielt igale poole. Kolm päeva on täitsa paras, kui mitte isegi liiga lühike aeg Singapuris, eriti kui rahulikult võtta. Singapuris on palju vaadata, erinevad põnevad linnaosad, odav ja hea toit... Me olime ka kolm päeva ja väheks jäi - Sentosa saarele ei jõudnudki. Kuna reisisime lastega, käisime ka loomaaias ja River Safaril, juba selle peale läks üle kuue tunni ehk siis peaaegu terve päev. Siis ühe päeva olime Marina Bay ümbruses (ööbisime Marina Bay Sandsis) - hotell ise, Gardens by the Bay ja sealne ümbrus, õhtune lasershow ja ühe päeva käisime Chinatown, Little India, jalutasime Orchard Roadil... Botaanikaaias oleks ka tahtnud käia näiteks...

Ma olen paar korda Malpensasse lennanud (see on olnud lõpp-peatus küll), aga oma kogemusest võin öelda, et kui on äraantav pagas, siis nad on seal pagasiga üliaegalased. See on vist Itaalia teema üldse, sest Napolis ja Roomas on sama olukord olnud - äraantavat pagasit olen oodanud ligemale tunni. Nii et suht napikas.

Kui Te Marina Bay Sandsis Club toas või sviidis ööbite, siis on jah rohkem tegavust hotellis, muidu peale basseini ju midagi muud eriti teha polegi. Club toaga on peale hommikusöögi hinnas ka afternoon tea ja pre dinner drinks. Soovitan kindlasti, sest Club55-st on vaade juba imeline! Marina Bay ümbruses on veel Gardens by the Bay aiad, õhtune laseri- ja muusikaetendus ostukeskuse ees oli ilus ja meile meeldis Gluttons Bay Hawker centeris söömas käia, mis on ka kohe seal lähedal, ainult vaja üle Helix silla minna.

Ma Sentosa saart ei soovitaks, sest see on kesklinnast kaugel ja linnaski on tegevust palju. Meie jalutasime Chinatownis ja Little Indias (kindlasti käige templites!), shoppasime Orchard Roadil, ja sõime superhead toitu hawker centerites.

Metroo on liiklemiseks väga mugav, ühe sõidu pilet on 1.40 ja piletile saab vajaduse korral raha juurde laadida. Alates kuuendast sõidust (kui ma õigesti mäletan) on odavam. Meie kasutasimegi liiklemiseks metrood, ainult lennujaama otsad sõitsime taksoga, maksis mingi 18 kohalikku dollarit lennujaamast Marina Bay Sandsi.