Viimased kommentaarid

Kui Te Marina Bay Sandsis Club toas või sviidis ööbite, siis on jah rohkem tegavust hotellis, muidu peale basseini ju midagi muud eriti teha polegi. Club toaga on peale hommikusöögi hinnas ka afternoon tea ja pre dinner drinks. Soovitan kindlasti, sest Club55-st on vaade juba imeline! Marina Bay ümbruses on veel Gardens by the Bay aiad, õhtune laseri- ja muusikaetendus ostukeskuse ees oli ilus ja meile meeldis Gluttons Bay Hawker centeris söömas käia, mis on ka kohe seal lähedal, ainult vaja üle Helix silla minna.

Ma Sentosa saart ei soovitaks, sest see on kesklinnast kaugel ja linnaski on tegevust palju. Meie jalutasime Chinatownis ja Little Indias (kindlasti käige templites!), shoppasime Orchard Roadil, ja sõime superhead toitu hawker centerites.

Metroo on liiklemiseks väga mugav, ühe sõidu pilet on 1.40 ja piletile saab vajaduse korral raha juurde laadida. Alates kuuendast sõidust (kui ma õigesti mäletan) on odavam. Meie kasutasimegi liiklemiseks metrood, ainult lennujaama otsad sõitsime taksoga, maksis mingi 18 kohalikku dollarit lennujaamast Marina Bay Sandsi.