Lennujaamast ilma viisata maale?

Tervist, lugu järgmine: Mul on jaanuari algul ümberistumine Shanghais 11 tundi. Olen kuskilt lugenud, et lastakse maale ka päris ilma viisata kui sul on ette näidata edasilennu pilet sama kuupäevaga. On kellegil kogemusi/soovitusi? Kas piirilt ka miskise turistiviisa kiirelt/kärmelt ja odavalt saab?

Viisat piirilt kohe päris kindlasti ei saa ning Hiina on selgelt ja suhteliselt karmilt reglementeeritud maa. Kui soovid maale minna (ning Shanghais tasuks käia kasvõi 5-6 tundi), siis tuleb ikka viisa hankida juba Eestist.

0
0

Olen samuti lugenud mitmest kohast, et Pudongis saab viisata maale kui edasisõit on 24 tunni sees samast lennujaamast. Väidetavalt on see tingitud transiittsooni puudumisest. Sõidan jõulude ajal sealt läbi eks siis näeb.

0
0

Visas are not required of aliens who hold air tickets to the final destination, have booked seats on international airliners flying directly through China, and will stay in a transit city for less than 24 hours without leaving the airport.

http://travel.state.gov/travel/cis_pa_tw/cis/cis_1089.html

Loomulikult on Pudongis transiit-tsoon! See on olemas ka kordi väiksemates lennujaamades, kui Pudong.

0
0

Lõik IATA andmebaasist mida kasutavad lennufirmad:

TWOV (Transit Without Visa):

  • All transiting passengers are subject to passport control. For more details on document requirements, please enter China (People's Rep.) as a destination. Visa required, except for Those passengers continuing their journey within 24 hours (or within the same day at Guangzhou - CAN) to a third country by the same or first connecting aircraft, and holding documents and confirmed tickets for their onward journey. Leaving the airport transit area is allowed. Overnight facilities are available outside the airport:

Alles mõni aeg tagasi oli seal märge, et ainult Pudongist saab viisata maale nüüd siis kõigist. Ja kui natuke otsida foorumist on siin teisigi kes Pudongist viisata maal käinud.

0
0

Läbi proovitud alles 2 nädalat tagasi! Saab ilusti VIISATA Shanghaisse! Tasuta! EI PEA jääma transiittsooni!

0
0

Võtan kõik oma sõnad tagasi!

0
0

Suur tänu kõigile. Kaardistan juba erinevaid foto-, mustkunsti- ja riidepoode Shanghais. Cheers!

0
0

Kurja, mu planeeritav lend jõuab kell 15.00 paiku ühel päeval ja lahkub 20 paiku järgmisel. Peab viisa ostma :(

0
0

Nii. Kindel värk, et eestlased saavad maale, kui 24 tunni jooksul on edasilend. Ja tsoonist peavad ikkagi kõik välja minema. Ise 5 nädala jooksul 4 korda pidin selle läbi tegema, kuna China Easterni lend lükati 9 tundi edasi, siis sehkendati mind edasitagasi läbi piiri ja uurisinpuurisin eestlaste kohta käiva info välja.

0
0

3-4 tunniks ei tasu viisat ostma (juhul kui on vaja ikkagi seda teha), lennude vahe on liga väike, teil jääb kesklinnas olemiseks ainult 1 tund aega ja tuleb kiiresti naasma tagasi lennujaama.

0
0

Arvamused viisa vajalikkuse kohta Shanghais on nii erinevad. Mul lendude vahe 7h, kas keegi oskab veel kindlalt väita, et lubatakse maale ilma viisata?

0
0

Ise küsin, ise vastan. Sai aprillis 2011 tehtud vahemaandumine Shanghais ja tõesti saab ilma viisata maale, sest nagunii transiitsõitjad peavad seal väljuma tollitsoonist, tempel löödi passi ja puha.

0
0

kas on vaja Hiina viisat, kui käia ühe päeva jooksul HONGQIAO lennujaamast Eesti konsuli juure ja tagasi.

0
0

kahjuks küll.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased