Lennukipilet Eestist San Franciscosse

Kas keegi oskaks oelda, kust saaks soodsalt Tallinnast San Franciscosse lennupileteid? Eestist ostes. Elan Californias ja oma reise plaanin siinsete website'ide kaudu, aga Eesti saitidest eriti ei tea. Mul on plaanis oma vanemad siia lennutada.
Moni website? Usaldatav reisiburoo?
Aitah!
Maria

umm...USA website Expedia ei kõlba?

Kui muud ei leia, siis vast ikka. Motlesin et akki monest Eesti kohast saab odavamalt.

www.bookinghouse.ee
Vaata algusega Helsingist.

Olen käinud Kaleva Travelist ostetud Lufthansa lennuliiniga. Kaleva on Lufthansa esindaja. Pileti hind ca 13500.- krooni Tallinn-Franktfurt-San Francisco edasi-tagasi reis. Kõige odavam see variant kindlasti pole, aga ainult üks ümberistumine on ka omaette väärtus. Tallinn-Franktfurt liinil lendab Estonian Air ja siis edasi Lufthansa. Tallinnast minnes oli Saksamaal ümberistumiseks alla 2 tunni ja tagasi tulles ca 4 tundi aega. Tean inimesi, kes on saanud kahe ümberistumisega ca 10000.- krooniga edasi-tagasi reisi.

Helsingist San Franciscosse vahemaandumisega New Yorkis saab 10500 edasi tagasi (Finnair-Delta), New Yorkis 2,5h.

Mina aga jälle soovitaks KLM Tallinn-Amsterdam-San Fransisco, Hind jääb samasse suurusjärku hr. Nilsoni poolt soovitatule, kuid eeliseks on üks lennufirma, mistõttu jõuab pagas kindlamini kohale. Jama vähem ka olukorras kui lennu hilinemise tõttu jääd teisest lennust maha.

Millal sõit Tertsu, kuupäevad?

Aitah koigile. Ma ise ka leidsin selle TLL-AMS-SFO variandi. Frankfurt on ka hea.
Ise ma voibolla votaks mone odavama reisi rohkemate peatustega, aga oma vanematele leiaks hea meelega midagi sellist, kus on vahem peatusi. Nad ei ole nii kaugele veel kunagi reisinud ja vaike hirm on, et akki jaavad lennukist maha...

Ma ei teagi veel. Lihtsalt uritan valja uurida, et kuidas on voimalik. Mitte sel aastal. Voibolla aprillis. Aitah.