Lennupileti broneerimine viisa jaoks

Kas on veel mõni veebileht, mis laseb broneerida lennupiletid ilma maksmiseta 24-ks tunniks? Saatkond soovib, et oleks lennupiletite broneering enne viisa taotlust. Tänud

Iga IATA büroo? Nende piletite osas, mis ei nõua kohest väljaostmist, enamasti kallima otsa paindlik turisti-, äri- ja esimene klass. Samas paljud odavaimadki broneerimisklassid on tänapäeval märkega pileti väljakirjutamine 24 tunni jooksul.


Iseasi, kuidas see sind aitab? Saatkond ei menetle viisat nii kiiresti - broneering kustub kui seda välja ei osteta ja viisa väljastamise ajal tehtud kontrollpäring näitab, et piletit polegi.

Lisaks vaevalt et keegi mingeid tasuta liigutusi teeb.

Olen veebist mitmelt erinevalt lehelt proovinud, sellist võimalust pole. Äkki mõni konkreetne näide? :) Mõni leht pakub lisatasu eest, nt 25EUR, et saaks hoida broneeringut 24h. Ei tahaks kuskile büroosse kohapeale minna, vaid teeks veebis midagi valmis.

Ma arvan pole häda, et 24 tunniga broneering aegub. Saatkonnast vaevalt keegi broneeringu hilisemat kehtivust kontrollima hakkab. Seda ei saagi nii lihtsalt kontrollida. Teen seda broneeringut tuttavale ja tema kaaslastele, mitte endale.

Samas võimalik, et Schengeni viisa jaoks sobib nii flight reservation or itinerary.

https://travelvisabookings.com/wp-content/uploads/2016/09/schengen_visa_requirments_en.pdf

 Ise olen kunagi bronninud lendama.ee ja bookinghouse.ee kaudu, aga valides maksmisviisiks ülekande peaks sisuliselt kõidest Eesti OTA-dest saama. Ma pakun, et info millega Schengeni saabutakse, millal ja kuhu saab ka kuhugi süsteemi kirja.

Sellega võib hiljem piiril kõvasti sekeldamist olla, parem kui ikka saatkonnaga kokku leppida, et piletid võib siis osta kui viisa käes.

Osta siis mingi LAV-i riikide lähilend. Vanasti oli isegi Zimbabwest päris odav. 

Aga tõsisemalt, kui broneeringut pole, siis miks viisa? Kui seal kandis seigelda, siis arusaadav, aga muidu? LAV-i viisa on jah selline tricky asi, kus keegi vist on huviline, et asi võimalikult keeruline oleks. Pole siiski eriti kuulda olnud, et nad lennupiletite olemasolul viisast keeldunud oleks.