Lennupiletid augustis Tenerifele

Tere. Oleks plaanis minna augustis Tenerifele. Oskab keegi soovitada,kuidas hankida võimalikult soodsalt lennupileteid selleks ajaks. Millistelt lehekülgedelt oleks kõige targem vaadata või mis riigist oleks nt ümberistumisega liikuda sinna sunnas?

Otsi azair.com
Mina septembris Tal-London (Easy-Jet), Lon-Tenerife-Lon(Norwegian), Lon-Tallinn (Ryanair), kokku 330 per/kärss.
Kindlasti saab ka soodsamalt aga mul olid kindlad kuupäevad tähtsad.

Tehtud. Tegelik hind edasi-tagasi Tallinn-Tenerife-Tallinn kokku 467 eur (sisaldab Ryanairi istekohti, lennujaamade vahelist transporti Londonis, hotelli Londoni lennujaamas, õhtusööki hotelli restoranis)

Tere. Meie oleme perega korduvalt käinud läbi Riia Ryanairiga. Vaata pileteid azair.eu. Viimati läks 140 euro inimene.

467 ja 330 tunduvad ulmelised hinnad. Suvalisel kuupäeval momondoga mängides saab selle raha eest (300-350 €) kas Lufthansa või British Airwaysi piletid, mis sisaldavad kiiret ja mugavat ümberistumist.

Kui vähegi paindlik olla ja piletid ette osta, peaks hind igal juhul alla 200 € jääma. See võiks olla mõistliku ümberistumisega ja ilma lennujaamavahetuseta, sisaldab pagasit ja valitud istekohti.
Vähem glamuurne reisihuviline leiab soodsaid hetki peale passides pileti ka 100 €-ga, reisides käsipagasiga ja olles nõus lennukis suvalisel kohal istuma.
Kiire kontroll azairi leidis novembriks piletid riiast 120€-ga.