Lennupiletid Buenos Airesesse

Kas keegi oskab anda nõu, kust leida kõige odavamaid lende Buenos Airesesse? Kas üheotsapilet ongi tavaliselt sama kallis kui edasi-tagasi ...? Plaanin sõita alles augustis, aga tahaks silma peal hoida parimatel pakkumistel.

Omalgi sama plaan, ainult oktoobris. Condor lendab sinna septembri lõpuni, neil muidu suht head hinnad, lend algab Frankfurdist.

0
0

Mina olen lennanud soodsalt Iberia'ga Madridist, aga sellel lennufirmal (loe: töötajatel, pilootidel, jne.) on kalduvus ülepäeva streikida.

0
0

Lufthansa tegi eelmisel aasta mais Lõuna-Ameerikasse kampaania ja siis sai päris hea hinnaga.

0
0

Tänud!

0
0

Minulgi plaan minna, aga veel hiljem - oktoobri päris lõpp - november. Kas soodsad võimalused vähenevad veelgi? Eelpoolt on jäänud tunne, et mida enam aasta lõpu poole, seda rohkem sõiduvõimalused kokku kuivavad. Küsimus eelnevatega haakuv - millised võimalused on soodsaimad? Oleme mõelnud minna ka läbi kolmanda riigi. Kas on mõtet ja kuhu siis esmalt maanduda?

0
0

Praegu reisiplaan küpsemas ja mõtlesime Lõuna-Ameerika retke alustada just Buenos Aires'est ja siis liikuda lääne ja siis põhja poole. Üheotsa pileti hinnaks 600+ eurot. Air France'iga lennates võib aga kaks korda nii palju maksta. Kõige mõistlikuma hinnaga paistis Iberia. Kojulennu pileti ostame seal olles, kui tekib mingigi kohalik ajataju ja saab selgemaks, kus meie reis seal mandril võiks lõppeda.

Vahel on üheotsapilet tõesti kallim kui edasi-tagasi.

0
0

Kui lähemal ajal tahate Iberiaga lennata, siis võtke teadmiseks, et nad streigivad (kuigi mitte just 100%-liselt) igal esmaspäeval ja reedel kuni juuni (vist oli) lõpuni. Iberia on minuarust üks streikivamaid lennukompaniisid:) Kuigi kasutasin ise ka neid Lõuna-Ameerikasse lendamiseks, lisaks KLM-le.

0
0

Ega nüüd viimasel ajal ei ole keegi leidnud mõnda soodsat lennuvõimalust Eestist või Eesti lähiümbrusest Buenos Airesesse või mõnda teise Argentiina linna. Praegu vaadates leidsin kõige soodsama variandi u 900€ edasi-tagasi (TLL-BUE). Kui keegi oskaks midagi soodsamat soovitada, oleksin väga tänulik. Plaanis lennata 2016 jaanuari keskel ja tagasi kuu hiljem.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased