trip-krainetrip-ukraine-dark
Lennupiletid detsembriks

Tahaks lennupiletid detsembris ära osta, et asi kindel oleks. Nii detsembri keskel läheks ja 3-4 nädalat oleks. Lootsin, et saaks mingi 10k-ga kätte, aga täitsa 18-19k ikka nagu siis kui kohe detsembris järgmiseks nädalaks ostaks.

Et siis kui keegi teab mingi "nõksu" või varianti, kust kaudu oleks norm hinnaga võimalik lendu saada, siis oleks tore kuulda.

Tänud!

Otsisin ise ka, ei ei leidnudki mulle sobivat varianti ja põrutan Tai asemele filipiinidele( TL-HL-CEBU 10K -pole paha). Üks võimalusi Taisse TL-HEL-HONGK selle saad praegu kätte alla 9000. Sealt Macaule, kust Airasiaga BK oli vist 2000eek. BK-is on juba lihtsam Sulle meeldivasse puknti saada.

Väga erilist nõksu välja ei mõtle, sest kõikidel lennufirmadel on tavaliselt eritingimused 15. dets-15 jaanuar.

Kust muidugi Filipiinidele piletid soetasid? Mõte oli muidu Taist sinna ka vahepeal nädalaks lennata, kuid siis võib ju vastupidi teha.

Kui tahad infot rohkem võta ühendust, sest olen päris palju Filipiinide kohta infot otsinud ja hakan varsti hotelle bronnima. Ei tahaks uskuda, et peaks Filipiinides pettuma.(ja miks mitte natuke kopereeruda, sest Filipiinid on eestlaste jaoks veel suht vähe käidud maa.)

Väike vihje www.varesreisid.ee ma uurisin ka IGALT poolt lende, alla 18 000 kuskilt ei leidnud, vares reisidega käisime veebruaris siis oli juba 9000.00 EEK, küll aga 2 vahemaandumist, millest esimene oli tõeline piin (Minskis 6tunnine bussireis, eta ega sisusatda inimestel) kuid nüüd on kahe nädalane hind 8500.00 ja vaid 1 vahemaandumine, paari tunnine. Küsisin 3 nädalast hinnapkkumist ka, öeldi et juuni kuus saab ära osta ja hind läheb natsa kallimaks! nii et, Tais näeme detsembris;)