Lennupiletid GRU-IGU

Tere

Kas kellelgi on kogemusi lennupiletite ostmisel läbi MaxMilhas või 123 milhas lehekülgede? Olen paar nädalat momondos lennupiletite hindu jälginud Sao Paulost- Foz do Iguacusse ja kõige odavamad on läbi nende lehekülgede (umbes poole odavamad kui lennufirmade enda lehekülgedel). Googeldades on jäänud nendest lehekülgedest pigem negatiivne mulje, et riskantne, aga on see ka nii? Kes on ostnud sel marsruudil pileteid, mis hinnaga olete saanud?

Mina lendasin Sao Paulost Iguazusse odavlennufirmaga Azul.


Lend läks Sao Paulo kolmandast lennujaamast, Viracopos. See asub tegelikult eemal Campinas linnas. Tasuta bussisõit Sao Paulost lennujaama oli hinna sees.

Maksin 127 EUR, see tundub Lõuna-Ameerika kohta odav.

Seal kandis on kombeks, et kohalikele on sooduspiletid. Välismaalastele see ei laiene kuidagi, kui oled selle ostnud, siis pead hiljem puuduva juurde maksma. Seda siis parimal juhul, halvimal juhul kaotad esimese pileti raha täielikult ja ostad lihtsalt uue pileti. Teoreetiliselt peaksid sa ostes jõudma kohani, kus pead ära märkima oma residentsuse ning siis peaks pilet minema juba automaatselt kallimaks või protsess tühistuma. Aga see oleks ideaalses maailmas nii!

On see ikka veel nii?  15a. tagasi oli küll, aga 3 a. tagasi käies sain normaalse hinnaga Sao Paulo-Rio piletid edasi tagasi ostetud kuskilt imelikust Itaalia saidilt lol.travel vms.  Tõsi aega läks vist 3 päeva enne kui piletid välja kirjutati.

Enamikes arengumaades on see nii, seal oli jaanuaris 2018 nii.