Lennupiletid Maltale ja nende maksumus

Tere!

On plaanis minna aprilli keskel Maltale. Kahjuks ei ole ma lennufirmadega eriti kursis jne! Sellepärast otsustasin teilt abi küsida. Seda ma tean,et otse vist ei saa Tallinnast Maltale, kuid äkki on kõige parem minna Soome kaudu sinna? Või kui teil on paremaid ettepanekuid, siis laske aga tulla! Palun rääkige oma kogemustest, kuidas te Maltale saite. Palju lennupiletid edasi-tagasi on? Jne. Või oleks mõtekam minna Itaaliasse. Sitsiiliasse ning sealt praamiga.

Suur aitäh nendele, kes vastavad!

Ryanair alustab järgmisel suvehooajal otselendudega Tallinnast Maltale.

Ise käisin see aasta kevadel Maltas Lufthansaga, edasi tagasi pilet oli 168 eur ja Tallinn-Frankfurt-Luqa. Hetkel vaatan, et pea tearve kuu Märts-Mai on saadaval lennupiletid hinnaga 198.-

Aastal 2006 Maltale minemiseks 2018. a. Ryanair otselend?! Nii Ryanair kui selle soovitaja on tosin aastat hiljaks jäänud.

No nii kaua oleme siis oodanud head võimalust, nüüd saab ära käia!

Riiast olen ise lennanud Maltale,on küll ümberistumised mõlemal suunal.Aga piletihind edasi tagasi oli 96 euri.Tasub oodata,vaadata pakkumisi.

Vaata Ryanairi. Täna (12.09.2017) südaööni on neil sooduspakkumisi. Üks näide: Tallinn-Malta 12.04.2018 hind 55,99 € Malta-Tallinn 19.04.2018 hind 55.99 €