Lennupiletid New Yorki

Tere,

planeerin augusti alguses kaheks nädalaks reisi New Yorki ning olen viimased kuu aega lennupileteid jälginud. Kuu aega tagasi oli võimalik lennupileteid Tallinn- New York JFK - Tallinn saada u. 650 euro eest, viimasel ajal on hinnad 700-800 euri ümber, ning täna leidsin piletid 690euri. Mõtlesin küsida rohkem teadjate käest, kas oleks mõttekas selle hinna eest pilet ära osta, või peaks veel ootama, äkki langevad? Pole ise varem Ameerikas käinud, pole üldse aimu hindade tasemest ja väärtusest.

Hinnad pigem ei lange. Lihtsalt võib ette tulla mõni ootamatu sooduspakkumine. Kuid selle peale sattumine on juhuse asi.

Ostsin ise augusti viimaseks nädalaks hinnaga 613 euri. SASiga Tallinnast, lennuajad mõnusad ja Bookinghouse.ee kaudu. Praegu nägin seal samaks ajaks hinda 621 eurot. Augusti alguseks on kallimad.

Juuni keskelt 15. augustini kehtib nn. puhkuseperiood, mil hinnad kallimad. Sel ajal on ainuke lootus odavatele piletitele mingi kampaania. Möödunud aastal vedas endal KLM kampaaniaga Helsingist - juuliks õnnestus Washingtoni piletid 579-ga saada.

Mul tuttavad leidsid edasi-tagasi pakkumise augustiks alla 400eur algusega Stockholmist, mille sees on veel 1 lend USA sees lucky

Kas kellelgi on kogemusi Ukraina lennufirmaga Aerosvit? Connection flight oleks Kiievist, Aerosvit vahendusel.

Lähen samuti NYsse augustis, sain läbi Sky24.ee piletid 599€, SAS lendab ja lendude pikkus siis vastavalt 10 ja 11 tundi. Mujal kõikjal olid kallimad, aga need piletid sain tänu kuupäevadega "mängimisele"