lennupiletit Ateenasse

Soovin lennata Ateenasse 18. või 19. juulil. Kas Riiast, Helsinkist v. Tallinnast. Soovitage marsruute sinna ja lennufirmasid. Soodsam hind ei teeks paha

mul on kuri kahtlus, et trip.ee ei ole tasuta reisibüroo. Siin on sooduspakkumiste rubriik, kas sealt sooduspiletide otsingumootorit kasutada käib raudselt üle jõu.? Niipalju viitsimist võiks vähemalt olla, et pakuks välja, mis ise leidnud, kui isegi seda ei viitsi, siis on ikka eriti ülbe tahta, et keegi seda sinu eest teeks. Pakun, et alates 117 eurost võiks 1 suuna leida, seega jõudu.

Päriselt, norsu, päriselt ... ?

Minu arvamus on see, et kui teemasse pole midagi selle algataja jaoks kasulikku ja praktilist postitada, siis võiks selle tegemata jätta. Vastasel juhul kommunikeerib see juhuslikult Google'i kaudu teemadesse sattuvatele inimestele Trip.ee foorumi atmosfääri kohta negatiivset kuvandit.

Toredates reisifoorumites on lahked ja abivalmid inimesed :)

ma olingi lahke ja nägin vaeva ja otsisin talle hinna 117 euri isegi välja. Aga kui keegi arvab, et ise ei viisi paari klikki teha ja kirjutab, et keegi otsiks talle piletid jne, siis võib tõesti reisibüroo pool pöörduda.
Millegipärast sellise teemaalgatuse peale ei viitsinud talle keegi lahke ja abivalmis inimene poole päeva jooksul vastata, Avien, oleks võinud mu kirjale vastamise asemel siis ise teemaalgata eest vaeva näha ja vastata, mitte mind rünnata :)

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi