Login

Ma ei tea, kas see ongi teil nüüd eesmärgiks, aga Opera brauser küsib mult iga kord salasõna, kui ma uuele lehele lähen. Ega ma Firefoxi peale üle minna ei kavatse sellegipoolest.

Mul on Opera igapäevaseks brauseriks juba aastaid, trip.ee toimib laitmatult.

Ega küpsised (cookies) keelatud pole?

Proovi alustuseks brauserit uuendada?

Noh mulle ütleb pidevalt seda:

"Kommentaari jätmiseks logi end sisse või registreeru. PS: Registreerumine on lihtne, võtab vaid paar minutit, sinu meiliaadressi ei avalikustata kellelegi ja sa ei pea kasutama oma pärisnime."

Äkki see jama tuligi uuendamisega:

Version information Version - 9.26 Build - 8835 Platform - Win32 System - Windows XP Java - Sun Java Runtime Environment version 1.6 XHTML+Voice - Plug-in not loaded

Browser identification - Opera/9.26 (Windows NT 5.1; U; en)

JavaScript?

Nii, nüüd istun ise sama jama otsas. Sisse logida saan, aga osasid teemasid kommenteerida ei lasta. "Kommentaari jätmiseks logi end sisse" link viib lehele http://trip.ee/user/login?destination=node/39714%2523comment-form, kus kirjas vaid "Juurdepääs keelatud!".

Ma oletan, et jama võib olla Opera-poolses puhverdamises.

kommenteerimiseks kinnipandud. Keegi ei saa. Vaatame järele. Mida Sa kommenteerida tahtsid?

http://trip.ee/node/39714 ehk "Mis on tsharterreis?". Wikipedias on selle kohta posu artikleid, http://en.wikipedia.org/wiki/Charter_airline näiteks, võiks ju inimesele lugemiseks anda.

Aga leht ytleb kangekaelselt "Kommentaari jätmiseks logi end sisse või registreeru." Mitte, et oleks kinni pandud või et kommimine ise oleks keelatud.