Londonis öine transport

Tere. Millega oleks kõige soodsam Londonis öösel Lennujaamast hotelli saada neljal reisijal? Ilmselt bussid seal ei liigu öösel?

Mis iganes lennujaamast jutt, aga London - Stansted esimene buss  00.15 ja viimane 23.30, seega justkui ööpäevaringne. Lõpu otsa saab vist igal ajal taksoga

Kas oskate öelda, kas Gatwicki lennujaamast öösel ka mõni buss liigub keskuse poole?

Mina läksin viimane kord rongiga, läks natuke nihu, kuna lend hilines ja siis rong  ei tulnud, kuna keegi oli raudteele hüpanud ja jõudsime varahommikuks alles hotelli. Järgmiseks korraks ostsin national expressi piletid, 4 inimest edasi-tagasi 46€.  Transpordi valikul sai otsustavaks millega saab kiiremini hotelli. Öösel sõidavad   mõlemad harvemini aga sõidavad ikka.

Me käisime eelmisel sügisel neljase seltskonnaga ning nii Lutoni lennujaamast päeval kesklinna kui ka hiljem öösel lennujaama tagasi sõitsime hoopiski Uberiga. 1 ots oli kamba peale kokku 60£. See on igal juhul mugavam variant (sest saad kohe otse treppi) kui hakata jändama rongide ja metrooga. Seda enam, et rongiga linna tulek oleks maksnud näkku umbes 15£ + ilmselt oleks pidanud ostma juurde ka metroopileti. Bussiga oli tsipa vist soodsam, aga ajaliselt jälle kulukam. Need lennujaamad seal vist kõik enamvähem sama kaugel linnast. :)