Maarja K.

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina soetasin endale jyskist (kokku 12 euro eest) ühe u-kujulise memory foam padja, millele nõelusin ka truki külge ning veel lihtsalt ühe väiksema (a-la 25x40cm) foam padja, mis selja taha lükata. Pean tunnistama, et sõit Balile oli lausa lust ja lillepidu, nii mugavat sõitu ei mäletagi. Minu arvates eriti tasus ennast just ära see väike padi selja taga, mis tegi istme oluliselt mugavamaks. :)

Me käisime kambaga Balil eelmise aasta märtsis ning TLN-SIN-TLN lennud olid Turkishiga ning edasi lennud olid vastavalt Air Asia ning Scoot Airlines’ga. Kumbki pilet oli veidi alla 80 euro ning piletid ostsime vast kuu enne reisi. Piletid otsisin välja esialgu skyskanneris või momondos ning siis tsekkasin ka mõlema lennufirma kodulehele ning lõpuks ostsin piletid hoopis sealt, sest tuli vist mõned eurod soodsam isegi. Küll aga ei olnud hinnas pagasit. Meie jaks polnud see samas probleem, sest suutsime kogu reisiks vajaliku väikestesse kohvritesse pakkida. Kohvreid keegi lennujaamas kaaluda küll ei soovinud. Mõlemad lennufirmad on pigem vist odavama otsa omad kuid mida sellelt paaritunniselt lennult ikka väga oodata. Kõik oli puhas, teenindus viisakas ja lennud täpselt graafikus! :)

Me käisime eelmisel sügisel neljase seltskonnaga ning nii Lutoni lennujaamast päeval kesklinna kui ka hiljem öösel lennujaama tagasi sõitsime hoopiski Uberiga. 1 ots oli kamba peale kokku 60£. See on igal juhul mugavam variant (sest saad kohe otse treppi) kui hakata jändama rongide ja metrooga. Seda enam, et rongiga linna tulek oleks maksnud näkku umbes 15£ + ilmselt oleks pidanud ostma juurde ka metroopileti. Bussiga oli tsipa vist soodsam, aga ajaliselt jälle kulukam. Need lennujaamad seal vist kõik enamvähem sama kaugel linnast. :)