trip-krainetrip-ukraine-dark
Londonis Stanstedist linna

Mis bussijaamast saab Stanstedist Londonisse?Mis see pilet maksta võib ja kas selle saab jaamast kh osta või peab ette broneerima?

Kogu info on lennujaama kodulehel busside, rongide ajad ,hinnad jne... ja osta saab ka internetist. Easyjeti bussile saab pileti osta ka lennukis(easyjeti).

Julgen soovitada, kasutasin kuu aega tagasi ja väga rahul.Sellega saab Victoria stationi juurde. Ostsin edasi-tagasi pileti enne netis ära ja printisin välja, nii on ka soodsam

http://www.easybus.co.uk/GB/Bookgb.php?referURL=001

Linna saab ka rongiga-Stanstead Express, mis viib Liverpool stationisse. Rong on küll kiirem, aga pileti hinnavahe tohutu, ühe otsa pilet oli vist 20 naela, netist ostes praegu 16 naela https://www.stanstedexpress.com/easyjet/Tickets.asp

Julgen Easybusi soovitada küll

Lennukist saab ka piletid osta, ma ei küll ei tea mis hinnaga nad müüvad, sest meil olid juba olemas. Stansteadis on eraldi ka Easybusi teeninduslett, väga kergesti leitav kui silte jälgid

Oma kogemus, pärineb kuupäevadest 22.06.2007-24.06.2007. Ühe otsa pilet on 9 GBP (1 nael rohkem kui 2007 suvel), edasi-tagasi pilet aga endiselt 14 GBP. Arvestades aga inglise naela kursi madalamaks muutumist (siis oli 22.5 EEK/GBP, praegu < 20) on kokkuvõtteks pisut odavamakski muutunud.

Pileti saab osta Stansted'i lennujaamast või bussi juures olevalt piletimüüjalt. Olenemata piletiostu kohast ei kindlusta konkreetne kellaaeg täpselt sama kella aja bussile saamist, toimib elav järjekord kõigile nii pileti internetist, lennujaamast kui ka bussi juurest ostes.

Viited: Ajatabel http://www.terravision.eu/london_victoria_timetable.html Hinnatabel http://www.terravision.eu/london_liverpoolst_price.html Firma Terravision avaleht http://www.terravision.eu/

Tere! Kas keegi on juhuslikult Stansted Expressi pileteid Ryanairi kodukalt ostnud ilma kehtivat flight confirmation numbrit sisestamata (st sisestades a la 1234ABC)? Lendan ise Easyjetiga. Iseenesest pakkumine soodne Stansted-Liverpool return 21.5£.

21.5£ ei ole ju miskit nii odav. Mina viimati sõitsin linna Stansted-Stratford nr A9 bussiga ja maksin 15£ return. Stratfordis on kohe underground sealsamas kui bussist maha tuled ja sealt saad igale poole edasi, kuhu iganes vaja. Sõltub muidugi kui sa Liverpoolist kaugemale ei pea minema, siis ei tule vahet aga kui pead Liverpoolist veel undergroundiga sõitma, siis maksad sellele 21 naelale veel lisaks. Stratfordist ostsin mina päevapileti, maksis 6.3£, see oli zone 1-4. Seda ka, et Stansted-Stratfordi buss sõitis linna 45 minutit. Ja pileti sain osta sealsamast bussijuhi käest, kes andis ka tagasisõidu pileti. Pluss on veel see, et Stratfordist lennujaama sõidab seesama A9 ka öösiti. Uuri ehk seda varianti ka :)

Tänud sinu vihje eest, seda firmat polegi enne kasutanud :) Stansted Expressi kohta on 21.5£ odav, bussid on jah tunduvalt odavamad. Mul on lihtsalt Standsted Express väga mugav liikumisvahend oma sihtkohta, sest tahan tegelikult Tottenham Hale peatuses maha minna, mis on enne Liverpool St. Olen paar korda bussiga kolistanud Victoriasse ja sealt metrooga edasi, aga kui tihti käia, siis mugavus hakkab kuidagi eriliselt armsaks saama :)

Me ostsime viimati netist piletid Easybus`ile , saime 8euri edasi-tagasi inimese kohta. Sooduspakkumine oli.

Teab keegi, miks www.easybus.co.uk pakub Stansted-London-Stanstedi ainult kuni 10nda jaanuarini? Alul mõtlesin, et ju nad ei müü nii pikalt ette kui kõikide teiste liinide peale saab nt. jaanuari keskel juba pileteid osta. On siis easybusil kavas liin sulgeda?:O

Mis juhtub ostetud Easybusi piletitega siis, kui lennuk näiteks hilineb ja ma ei jõua oma broneeritud bussile? Kas selle piletiga siis hilisema bussiga saab linna nagu Terravisionil või peab uue pileti ostma?

To Merilee

Piletid kehtivad endiselt. Meie nt jõudsime varem ja bussis oli ruumi, siis istusime lihtsalt peale ja tagasitulek oli sama, tuli ilusasti paluda bussijuhti ja ta vaatas , et kohti ikka jaguks.

Ma piletil olevale Easybusile hilineda küll ei julgeks, onud konduktorid võivad sind vabalt maha jätta. Pigem siis hilisemale osta.

Oma Stansted Expressi küsimuse vastan siis ise, äkki kellegil teisel ka vaja - Ryanairi sooduka saamiseks saab kasutada vanat Ryanair flight confirmation numbrit (välismaiste foorumite kohaselt siiski vaid 1 kord). Ma küll kasutasin Riia-London lennu flight confirmation numbrit aga vbl töötab mõni teine suund ka.

Easybusi pilet kehtib piletil märgitud bussi väljumise ajast +/- 90 minutit. Ehk siis kui hilined bussile vähem kui 90 minutit ja bussis on veel vabu kohti, siis saab ilma lisatasu maksmata bussile ikka. Sellekohane info on nende kodulehel olemas täiesti: http://www.easybus.co.uk/travel-information/delays-and-flights

Mina jõudsin aga tund aega varem kohale, läksin otsejoones Stanstedis Easybus-i infoletti ja seal kohe pakuti, et nad võivad mind varasemale bussile ka lasta kui ma tahan. Tahtsin :)

Kas mõni buss ka laupäeval sõidab? Täpsemalt laupäeva õhtul umbes kell 20:00, lend ise jõuab 19:20 kohal. Saada oleks vaja Central Line Metroo peale, ehk Stratfordi peatus oleks väga hea.

kui vahetada jaama Stansted - Gatwick ? Ja kaua see võiks aega võtta? Tänud!

Stanstedist Healthrow`i suunal.

www.nationalexpress.com kõik info kättesaadav

Teatavasti Easyjet muutis oma lennuajad kellele mugavalt, kellele ebamugavalt hiliseks. Kui keegi veel on sama probleemi ees, mis mina, et on vaja viimasele Standsted Expressile jõuda, mis ka Tottenham Hale´s peatuks, siis käsipagasiga reisides annab kiiruseelise automaatne passikontroll, mis on mõeldud uutele biomeetrilistele passidele. Minu oma seal küll ei tööta, aga siis suunatakse sind eelisjärjekorda :)

Tundub, et Tallinn - London lennuajad enamvähem samad, mis olid Tallinn - Berliin (Schönefeld) puhul kuni novembri alguseni 2008, mil EasyJet'i Tallinn - Berliin lennud katkesid. Berliinis sai küll eeleelviimase S-Bahn'iga broneeritud ja väljaostetud hotelli jõutud, kuid Londoni läheduses (Stansted siiski Londonist rohkem kui 50 km kaugusel) võib see viidata pigem vajadusele saabuv öö lennujaamas veeta, viide http://www.sleepinginairports.net/europe/londonstansted.htm , loomulikult eelarvest ja isiklikust vastupidavusest olenev lugu.