Londonisse öise lennuga (Stansted)

Kas kellelgi on mõni hea soovitus Londonis öösel öömaja leidmiseks?

Otsime neljasele seltskonnale soodsa hinnaga (kuni 100 €/öö) appartmenti mõneks ööks, Stanstedist Londonisse sõitva rongi- või bussipeatuse lähedal. Peatused: Liverpool Street ja Seven Sisters või Baker Street ja City (Old Street). Ehk keegi oskab midagi soovitada?

Ja kas keegi teab, kus on näha Easybus´i peatuste loetelu? Piletit saab osta vaid algpunktist lõpp-punkti, kuid vahepealseid peatuseid ei leidnud kuskilt...

Tänud juba ette heade soovituste eest!

Kas need bussid mitte ei liigugi lennujaama ja vist oli Victoria peatuse vahet?

Tänud! Liiguvad kesklinna küll, lihtsalt mind huvitab, kas on kuskil info, millised on vahepeatused - seda infot ei õnnestu leida.

Nationalexpress peatub teel ka. Sõidab Stanstedist Liverpool street Sationisse. Ryanairi piletit ostes või siis check-ini tehes saad sinna pileti enamasti soodsamalt, kui otse kodukalt ostes ja mulle isiklikult meeldib, et pilet pole mitte konkreetsele bussile, vaid kasutamiseks 24 tunni jooksul pärast maandumist ja tagasiteel 24h enne lennu väljumist.

Tänud! Küsin veel, kui kaugel Ryanairi maabumiskohast asub Stanstedi lennujaamas too rongijaam? Ehksiis, kui kiiresti käsipagasiga reisides lennuki pealt rongijaama jõudab? Kas 10-15 minutiga jõuame või peaks arvestama pikema ajaga?

Kindlasti tuleb arvestada sellega, et passikontrollis võib päris kaua aega minna. Raudteejaam pole kaugel, aga vähemalt 30 min tuleks arvestada lennukilt maha ja lennujaamast välja saamiseks.

Pakkuda 66maja 4 le £70 66! Kaks tuba minu 3e magamistoaga majast! 35min from stansted airport - taxo ca £55! Minu juurest Liverpool Street'i otse rong -30 min!

https://m.facebook.com/profile.php?ref=bookmark

Greetel greetel88@gmail.com 07702315687

Meie läksime juunis samuti selle öösel jõudva Ryanairi lennuga. Hotell oli Stratfordis, Stratford Premier Inn. See ei olnud küll apartment, tavaline hotell. Hind oli Londoni kohta keskmine. Asus sisuliselt hiigelsuure kaubanduskeskuse sees. Ühendus kesklinnaga oli väga hea, metroo punane liin viis otse enamuse vaatamisväärsusteni. Aga bussid käivad lennujaamast kesklinna vist öö läbi iga 20 min tagant. Osad on küll vist ekspressid otse kesklinna, aga vähemalt pooled läksid ka Stratfordist läbi. Rongiga vist peaks ümber istuma. Meie kaalusime korraks tagasi minekult rongi kasutamist, kuid siis öeldi raudteejaama kassas, et vaja ümber istuda ja loobusime sellest plaanist.