Londonist Filipiinidele

Planeerime reisi Filipiinidele. Hetkel kõige odavam variant mis silma hakkas oleks minna Londonist Heathrow lennujaamast 318 eur. Seoses sellega tekkis küsimus kas mõni odavlennufirma kuskilt lähedalt otse Heathrow lennujaama lendab? Kui peab lisama hinnale veel lennujaamade vahelise sõidu mis on ca. 30 naela ots, siis võib olla ei tulegi see enam nii odav. Või teab keegi sama raha eest mugavamat masruuti?

Tänud vastamast!

Selleks, et selle lennuki peale saada, pead lendama Ryanairiga või easyJetiga kas Tallinnast või Riiast Stansteadi lennujaama, sealt odava bussiga kesklinna poole, istud metroo peale ja sõidad Heathrow'sse. Tagasi samamoodi. Ajakulu +2 päeva. Rahaline kulu: edasi-tagasi lennukipilet Londonisse, sealne transport, 2 päeva toit. Pakun, et 318-eurone pilet paisub kuskile 500-600 vahele (+lisandub 2 päeva sõiduaega ja ilmselt vähemalt üks Londoni lennujaamas ööbimine). Ca 500-600 kanti saab Tallinnast Filipiinidele püsihinnaga pileteid, aeg-ajalt on odavamaid pakkumisi.

0
0

Kunas lennata tahad? Cathay Pcificuga saad Tallinnast ka väga soodsaid hindu hetkel. [[21187]]

http://tinyurl.com/j8c7nnb

1
0

Kui sa kuupäevad ja kellaajad klappima saad siis British Airways sõidab Tallinnast Heathrowsse otse teinekord suht soodsa hinnaga. Aga kuna ta lendab nii harva, siis pigem ei saa aegu klappima.

0
1

Plaanis minna märtsi teises pooles. Kuupäevasid võimalik ise valida.

0
0

Märtsis peaks juba aasia suunal piisavalt sooduspakkumisi olema.Londoni sõita vast puudub sügav mõte.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased