Londonist Miamisse lennukiga

Tahaks Jaanuaris Londonist lennata Miamisse.Kas keegi oskab soovitada millist lennukompaniid kasutada. Otse ilma vahemaandumisteta ja soodushinnaga.

British Airways. Soodushinna leiad ise äkki?

Virgin Atlantic peaks ka lendama ja vb Delta Airlines ja American Airlines kah? Neil peaks olema küll soodukaid, vaata kodulehelt ;)

Kahjuks ei ole ise Miami suunda uurinud ja ei oska Miami puhul soodushinda määratleda, alles siin olid Estravelis mingid Miami soodukad. Soodsam on kindlasti Continental Airlines(Heatrowst) connecting flight return ca 540 USD, aga sama hinnaga saab ka näiteks Las Vegasesse. Houstoni hind oli samas mingi 440 USD, mida võib soodsaks pidada. Roomast Alitalia Miamisse direct return oli ka ca 350 EUR

Estraveli 3999 krooniga Miamisse ei ole päris see hind- lend läbi Madriidi, kus peab ööbima(kui tuttavaid pole, siis maksad hotelli eest) ja algusega Kopenhaagenist. Nii et jah, mõttekam ikka midagi otse Londonist vaadata.

Olen ise Miami igaaastane külastaja. Sinna sõitmiseks olen kasutanud väga palju erinevaid lennufirmasid, aga kõige mugavam ja meelepärasem oli British Airwaysiga Londonist otse Miami. Nii, et julgelt soovitan nende teenuseid ja hinnad ka Londonist Miami suht head. Ilusat reisi, see on seda väärt. . . . Lause algab suure algustähega (kohanimed samuti)! Trip.ee