Lonely Planet´i e-raamat pdf-formaadis Kindle´s?

Head tripikad,

Kas keegi on kasutanud Lonely Planet´i pdf-formaadis e-raamatuid Kindle´is? Hetkel on LP-l e-raamatute soodukas ja kõik e-raamatud maksavad ainult 8.95 eur. Samas vaatasin, et uus India LP on saadaval (hetkel?) ainult pdf-formaadis. Oleks tarvis tegelikult ainult paari peatükki, kuid hetkel ostes oleks terve raamat soodsam, kui tavahinnaga paari peatüki ostmine.
Amazonist saab eelmise väljaande Kindle´i versioone ca 7,3 USD per peatükk, mida on eelmise väljaande eest selgelt paljuvõitu. Tervet paberraamatut osta pole vaja, sest on niigi olemas South India ja Rajastani raamatud, mis katavad ka suure osa järgmisest India-reisit.

Sellest ka küsimus, kuivõrd normaalselt on LP pdf-raamat loetav Kindle´is?

P.S. e-raamatute soodushinnaga saamiseks on kood ebookdeal (kehtib kuni 26.09 südaööni).

P.P.S kui soetamiseks pole siiski pdf hea, siis oleksin muidugi tänulik, kui kellelgi juhtub mõni peatükk olema pdf-formaadis ja oleksid valmis seda jagama (huvitab Kolkata / Calcutta, Khajuraho ja Varanasi piirkonnad ning vastavad osariigid).

Tänud!

Ostsin LP Vietnami omale pdf-na tabletisse (Nexus 7 ehk suuruselt lähedane Kindle'le) ja see on küll täielik õnnetus.
Ehk siis raamatu küljendus pdf-na, 2 lehekülge korraga, šrift on kribu ja suurendada ei saa. Praktiliselt kasutamatu. LP e-raamat kõlbab kasutamiseks ainult A4 väljaprindituna.
Mina olin väga pettunud ja ostsin omale pärast nii LP kui RG trükitud väljaanded.

Nexus 7 -s endal nii mõnigi LP. Aga formaat peab olema tõesti Kindle-i e-raamat.

PDF pole lugerite jaoks hea formaat - leheküljed on ju fikseeritud. Samas Kindle Paperwhite töötab PDF formaadiga paremini kui ükski teine luger (uurisin kõik võrdlused läbi pool aastat tagasi). Saab suurendada teksti ja ei mõtle ülearu kaua peale igat liigutust.
Vaata korralikku ülevaadet PDF-i esitluse kohta Paperwhite-ga

All eBooks €5.95 – today only!

We’re rolling out 12 days of deals in our online shop, kicking off with all Lonely Planet eBooks for €5.95 - just use the promo code XMASEBOOK.

Pange tähele, et asukohaga Eesti (automaatselt määratud) ostu sooritades on hind naeltes ja veidi kallim (4.99£), Soome puhul aga eurodes.