Lonely Planet travel guide!

Lonely Planet Travel guide!! Kas ja kust saab Eestis neid osta? Neti kaudu ostes on vaja krediitkaarti aga mul seda netu :P

Aitäh!

Ma nägin Ülemiste Keskuse Apollos. Usun, et neid leidub ka seal Viru tänava omas

Üsna hea valik on Rahva Raamatus (Virus)

Eestis kipub müügil olema veidi niru valik - suuremaid riike on, aga kui tahad kuskile väiksemasse Aasia riiki kaduda või sel aastal ilmunud raamatut, siis seda ei saa. Aga kõik oleneb muidugi sellest, kuhu tahta, eks. :)

Kui raamatupoodides seda pole, mida tahad, on järgmine samm nende veebipood, kus on valik veidi laiem. Kui seal ka pole, siis nt Apollo pakub võimalust osta raamatuid Suomalainen Kirjakauppa kaudu (kurss on veidi kõrgem, aga juurde vist saatmiskulusid vms maksma ei pea) ja sealne valik on juba oluliselt laiem. Rahva Raamatu veebilehelt ma sellist võimalust ei leidnud, aga äkki on neilgi midagi - ei tea.

Kui pangaks juhtub olema SEB, saab netiostudeks tekitada kiirelt virtuaalse krediitkaardi. Toimib kohati pareminigi, kui ühe teise Rootsi panga plastik.

http://www.kriso.ee/ -- valik peaks päris lai olema. Krediitkaarti pole vaja, maksad tavalise pangaülekandega kui soovitud raamat kohal on. Korduvalt kasutanud, toimib.