Los Angeles lastega aprillis

Hei! 

Aprillis 2020 Los Angelesse minek perega. Soovitusi, kuhu oleks môisik majutus panna, kas Santa Monicasse vôi pigem Beverly Hillsi?

Jana

Me ööbisime siin: Hotell Hwood (

https://www.hotelhwood.com/ ).

Meie jaoks oli kõige tähtsam asukoht. Jalutuskäigu kaugusel Dolby Theatre ja Hollywood bouleward. Universal Studios ja loomaaed 5 min sõitu, Griffithi observatoorium, Hollywoodi märk, Beverly Hills max 10min sõitu, Santa Monica 15 min sõitu. St logistiliselt kõikide populaarsete kohtade keskel ja hinna poolest suht odav hotell. Meil oli ka 1 ja 3-aastane kaasas. Julgeksin seda kohta soovitada küll.

1
0

Ps. Vaatasin Google Mapsist sõiduajad üle. Kohati liialdasin kiiruse osas, aga point ikka sama - asukoha mõttes on see hotell suurepärane :)

1
0

Küsimus on alati küsija plaanis ehk mida on kavas teha ning järgmine on, et kui suur on eelarve. 

Aprillis on vesi ookeanis päris kindlasti külm, ka hotelli basseinis. 

Alati on logistiliselt parim ööbida kohas, kus kavatsed tegevusi läbi viia (vähemalt legaalseid). 

Ja Los Angeles on pidevalt ummikutes, ilmselt ainult öösel ei ole ummikuid.

1
0

Meie ööbisime booking.com kaudu korteris, mis asus 300 meetrit Dolby Theatre'st Hollywood Walk of Fame'iga ristuval tänaval. Korteri juurde kuulus ka parkimiskoht maja all garaažis. Rentisime auto ja kuigi LA liiklus tipptundidel on kohutav, saime siiski omajagu ringi sõita.  Korter ise oli avar, suure köök-elutoaga ja magamistuba kahe suure voodiga. Minu meelest ideaalne lastega reisimiseks.

1
0

Hei! 

Aitäh! Hetkel panime 2 airbnb korterit kinni, ühe Santa Monicasse ja teise Beverly Hillsi. Kui aprillis käime, jagan kogemust 3 lapsega reisimisest LA-s.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased