Los Angeles - majutus ja must be

Tere!

Lendame 25.02.23-08.03.2023 Los Angelesse perega (2 last - 6a ja 11a reisisellid ja 2 täiskasvanut).  Varasemalt oleme olnud Miamis ja Orlandos. 

Tegelikult tahaks seekord mitte väga tihti vahetada majutust, ideaalis oleks kuskil ühes korteris terve selle perioodi. Kas see oleks mõeldav ja kus see majutus ideaalis võiks asuda? Mõeldes just veebruar/märts  ilmale ning vahemaadele.

Plaan on osta taaskord GoCity Los Angelese 5 päeva pass, külastada Legolandi, Universali (mõlemas päev, kuna korduvalt käidud mujal) jms kohad.

Kõik muud mõtted, äkki marsruudid jms on ka teretulnud.

Aitäh!

Külastasime lastega USA edelaosa, sh Los Angelest ja Universal Studios parki 2019 a. veebruaris. Panin muljed siia blogisse kirja:

https://forcinafamilytravels.blogspot.com/search/label/USA

0
1

Me ööbisime Hotel H-Wood, hea asukoht Sunset Boulevardil ja täitsa ok, kui eesmärk hea asukoht ja ööbimine. Tähtede allee 500m jalutamise kaugusel koos muude sealsete kuulsate kohtadega. Igale poole mujale ka väga hea ligipääs. Me ise olime 4 päeva ja läksime Las Vegase poole edasi. Kui tahate siiski rohkem hotellis olla, siis mõttekam mõni veidi parem hotell vaadata, aga asukoha poolest minu meelest hea valik.

1
1

LA siiski suhteliselt mõttetu suurlinn pidevate ummikutega (kui tahaks ringi vaadata seal). Üle 3-4 päeva seal küll ei passiks, vaataks ringi (San Francisco, Las Vegas, San Diego jne). Californias on populaarsed rahvuspargid, mägedes asuvad veebruari lõpus tõenäoliselt veel lume all.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased