Lõuna-Aafrika Vabariik reisikiri

Külastasin selle aasta jaanuaris Lõuna-Aafrika Vabariiki. Koha peal olime 12 päeva.

Sõitsime: Tallinn-Stockholm-Etioopia- Cape Town Koha peal 12 päeva:

  • Cape Town (2 ööd)
  • Cape Town-Johannesburg (lend)
  • Panorama Route (autoga)
  • Kruger National Park (autoga)
  • Johannesburg - Port Elizabeth (lend)
  • Garden Route - Cape Town (autoga)

Üsna tempokas reis, aga jäime enam kui rahule. Kuna enda reisi planeerimisel sain väga palju abi erinevatest eesti - ja ingliskeelsetest blogidest, jagan siin ka enda kirjutisi (kokku 7 postitust).

Loodan, et saate kasu ja minu soovitan kindlasti kõigile Lõuna-Aafrikat!

https://hiieliinreisib.com/category/aafrika/louna-aafrika-vabariik/

Väga lahe reis ja selle blogi koos piltidega.

0
0

Väga äge! Lahedad pildid ja reisikiri! Tõeline LAVi igatsus tuli peale! 2019 juulis endal ka taas minek :)

0
0

Aitäh, väga hea lugemine :)

0
0

Hea lugemine, nüüd tuli endal jälle selline kihk peale, see aasta jäi vahele ja selline tühi tunne oli see kuu sees, aga selle eest on plaan paigas 2019 uuesti LAVi, sealt edasi Botswana. Ise tegime Garden Route läbi vastupidises suunas, aga meil läks antud teekonna läbimiseks aega 11 pv ja sellest jäi ka väheseks.

0
0

Ei hakka uut teemat tegema ja hüppan siia LAVi teemasse.Ehk keegi kogemusega satub peale ja oskab kommenteerida:Kas lend Johannesburg - Cape Town 46EUR on pigem selline pakkumine, mille võiks kohe ära võtta või pigem oodata isegi veel madalamat hinda. Mango veel pole välja tulnund hindadega. Lend on muidugi alles järgmise aasta novembris, aga tahaks parimad võimalikud diilid kätte saada kuna ega Aafrikas lendamine pole kõige odavam lõbu nagu teada..

0
0

2016 sai Flysafairiga lennatud 500 randi eest, c 30€ eest, kiirelt vaatasin, et täna sealt nii head hinda ei saa, aga 43€ eest saab jaanuariks küll midagi, sammas oktoobrini laskis bookida, aga need kauged hinnad on päris kallid.Mina ütleks, nii ja naa, suur vahe ei ole, äkki ostaks ära, aga midagi ei juhtuks, kui hiljem osta.Tean ka seda, et Flysafair on müünud pileteid sentide eest oma sünnipäeval, kui viitsimust ja tahtmist on, oota ära.Ise olen selle firmaga 4 x lennanud ja midagi halba ei ole öelda, odavlennu ärimudel, pilvepeale äri aafrikalikult odavate hindadega, õlu maksis lennukis 20 randi (1,2€) ära antav pagas 150rand (9,2€)https://www.flysafair.co.za/media-centre/flysafair-r4-sale-a-massive-hithttps://www.traveller24.com/News/Flights/celebrate-flysafairs-birthday-with-crazy-r4-flight-deals-20180516

1
0

Tänud info eest!Jätan meelde ja ootan.Tundub, et eile British Airways poolt pakutud hinnad (756R) oli veahind... Hommikul vaatasin ja hakkasin pärastlõunal juba ostu vormistama, aga siis oli hind täpselt 1000R võrra kallim.Niiet tuleb igal juhul oodata siin teiste firmade nagu Kulula, Mango ja Flysafair (sellest enne ei teadnudki) pakkumisi :)

0
0

Ega Flysafair väga vana firma polegi, äkki 3 ja pool aastat vana teine, vaatasin, et olin 2015a jaanuaris esimest korda lunastanud nende piletid. Sel ajal oli neil 3 lennukit vist, täna 16, päris korralik progress.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased