Lõuna India reis

On kellelgi kogemusi jaanuari kuus Goa's puhkamise või Tamili Nadu piirkonnas reisimise ja kohalike turismifirmade teenuste osas ? Mõte osta Tallinna reisibüroost lennupiletid GOa'sse ja tagasi. Peale nädalast Goa's olekut lennata Chennaisse ja teha kahe nädalane ringreis kohaliku turismibüroo vahendusel ?: Temple Tour of South India Duration: 13 nights - 14 days Locations: Chennai - Mahabalipuram -Tanjore - Trichy - Madurai - Periyar- Cochin - Goa - Mumbai Mumbaist tuleks siis mõneks päevaks Goa'sse tagasi, ootaks lennuki ära ja tuleks koju tagasi.

Minu kogemused piirduvad küll ainult Goa ja Põhja-Indiaga, aga ma ei saa aru, miks te India reisibüroost mingi kahenädalase ringreisi ostate. Mina ostaksin Lonely Planeti ja reisiksin ise linnast linna, bussi- või rongipileteid ööbimiskohast või erinevatest reisibüroodest ostes. Indias püütakse teile kohe "käpp peale panna", vedades-majutades "omade" juures. See on kallim ja võtab teilt vabaduse ise Indiat avastada. Proovige algul ise toime tulla. India lugematutest turismibüroodest annab teenuseid ka siis osta, kui enam omal käel reisida ei viitsi. Lennuki- ja rongigraafikuid saab vaadata aadressilt www.makemytrip.com.

Meie kasutasime mõned aastad tagasi http://www.travelmasti.com/, suhtlesime govind@travelmasti.com. Jäime rahule. Nad teevad valmis just sellise paketi nagu soovid, hinda saab alla kaubelda.

Mina nõustun täielikult pärnakaga. Käisime mehega kahekesi Indias ja avastasime samuti kõike omal käel. Goa's sõitsime ringi kohaliku bussiga, mis on elamus omaette ja ülisoodne! Bussiga on lihtne sõita turule jms. Rong on samuti väga soodne ja mugav liiklusvahend, et läbida pikemaid vahemaid, meie reisisime 3AC klassis ja jäime väga rahule. Reisibüroodele meeldib teha mitmekordseid hindu, huvi pärast küll külastasime mõnda ja tõesti jahmatus oli päris suur, kuivõrd palju suuremat hinda nad tihtipeale küsivad. Ikka ise, ikka ise!! Saab palju suurema kogemuse!

Ise kasutasime seda firmat. Tuur Keralas koos auto, autojuhi, backwaters paadiretke (ühe ööbimisega) ja 7 ööd 3-4* hotellides läks kokku 42000 INR (kahele). Enda arvutuste järgi ei oleks sama tuur omal käel (ise renditud auto, samad hotellid) odavam tulnud.