Lõunarannik vs Põhjarannik Maltal

Lastega Maltale. Leidsime mõnusa korteri Marsaxlokkis, lõuna_maltal siis. Kuid ilusad pikad liivarannad ju põhjas, kuid seal elamine kallim ka. Mida soovitate, mida teate lõunapoolsetest liivarandadest - kas saab liivarannast otse merre ujuma..lastega ju oluline see :)

Pikad liivarannad Maltal?
Marsaxlokki lähedal on St. Peters pool. Kui lapsed pisut vanemad ja vanematel tugev närvikava, siis nad naudivad seal ujumist. Päris väikeste laste jaoks on mõlemal pool laheservas jalutuskäigu kaugusel väiksemaid rannaribasid, kus vedeleda. Paari minuti bussisõidu kaugusel on Birzebugga, mis on täitsa korralik rand Malta mõistes.

Põhjas on küll Mellieha, kus läheduses peaks olema ka küllaga majutust valida ja ka Golden Bay (surfarite pärusmaa), kuid ma ei ütleks, et põhjas liiva rohkem on. Malta on liivarandade poolest vaene.

Mellieha liivarand on täiesti lastele sobiv, sügavaks lähev väga aeglaselt.

Oleneb, missugust puhkust soovid: kas aktiivset liikumist üle saare või tahad ühes rannas olla.
Mulle isiklikult meeldis Birzebugga rand, kuid see koht on ikka väga väike kohalik küla.
Kui soovite mujal saarel ka ringi käia, siis võiks ikka valida Sliema, St Juliansi, või Valletta regiooni. St Juliansis on ka pisike rand, mis on ok.

Samuti on veepark ja Mediterraneo Bio Park (delfiini show) St Juliansi lähedal. Samuti saab Sliemast, Vallettast, St Julianist nii Golden Bay´sse või Mellieha Bay´sse bussiga edukalt.

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi