Maalt väljumise maks BKK- s

Selline teema, et käisime sõpradega Tais vahemikus 27.10.07- 13.11.07 ning tagasi lennul, olles läbinud kõikvõimalikud erinevad kontrollid ja väravad ei küsitudki kuskil maalt väljumise maksu, mis oli vanasti 500 THB ja nüüd peaks olema 700 THB. Kas enam ei küsitagi, või oli meil miski error, kuigi 1 meist läks mitu päeva varem ja Inglismaale ning ülejäänud paar päeva hiljem ja Eestisse. Kelleltki igatahes kuskil seda ei küsitud. Vanas lennujaamas ju olid aparaadid, kuhu sa sisestasid raha ja said kviitungi, mida sult nõuti- muidu ei saanud ju "Departed" templitki sisse. Paljudel veel oli probleem, et nemad ei teadnud jms. Kuna see oli ka meie esimene reis Taisse läbi uue lennujaama( eelmised kõik läbi vana, mis oli selge kui 1-2-3), siis ei teadnud kuskilt ka midagi otsida, aga kuna tempel sees, siis vast midagi valesti pole.

See nüüd makstud koos lennukipileti ostmuga

Käisime kas nyyd äsja sõpraedega Tais 07.11.07-21.11.07 ja ei tahetud enam seda 500 bahti mis nad varem tahtsid Don Muangi lennuväljal.Ei tea miks,a samas vahetpole ju,meile kasulikum :D

See maks on juba ammu kaotatud. Muret pole.

Minu küsimusele nädal tagasi BKK lennujaamas vastati chekinnist, et it's included now in ticket. Tähendab ... ta on, kas peidetud või kaotatud. Järelikult .. võib öelda, et jälle ... raha, mida naine ei tea !!!

naine teadis:D Aga teema juurde tagasi, siis on see muidugi hea, et nüüd asjad nii on. Pole ainult mingit juttu selle ümber kuulnud.

See tax on nyyd lennupileti hinna sees, ehk siis kui vaadata piletit, on seal uus tax juures nimega TS ja maksab sõltuvalt kursist 240 eeki.