Majutus Guadeloupel (Point a Pietre)

Kas keegi oskab soovitada majutust (oma kogemus) või kust võiks leida soodsat majutust Guadaloupel? Reis saaks toimuma märtsis, puudu on vaid majutus aga tore oleks ka see teema lukku panna enne aasta lõppu. Tänud juba ka ette

Tere, Kas oskab keegi infot jagada Guadelupe kohta? Ei leia väga palju infot selle saare kohta. Kas lihtsalt puhkuse reisiks on sobiv koht?
Milline on hinnatase? Kas kohalikud on sõbralikud? Kus oleks mõistliku hinnaga ööbimine? Ja kas seal on ka mingeid vaatamisväärsuseid? Tänud ette :)

0
0

Tripadvisorist vaata Guadelupe foorumist, kuigi seal on ka 1k posti ainult versus Martinique 20k jne. Enda uuringu tulemused eile öösel: Puhkuseks väga sobiv nagu Kariibid ikka, suht turvaline, odavat ööbimist väga palju ei ole, aga miskit leiab, takso suht kallis, st soovitav rendiauto. 2 Hiiumaa suurust saart kõrvuti, lisaks paar väikest, loodust ja matkamist ja vaateid ning randu piisavalt, Carrefour jne olemas kui odavalt vaja poest toitu osta. NB Prantsusekeelne ja inglise keele oskusega inimesi vähe. Pakkumise juures on küsimärk muidugi Pariisis Charles De Gaulle ümberistumise aeg osadel kuupäevadel 1.15 Tundub suht kahtane aeg.

0
0

Tere, Ostsime nädala alguses ka piletid ära jaanuarisse ( muidugi oluliselt kallimalt kui praegu hind on :) ) ..nüüd olen uurinud ja infot on netis ikka väga palju selle saare kohta. Kuigi kõik on inglise keeles. Eriti asjalik on jah tripadvisori foorumi. seal praktiliselt kõige kohta infot. hinnatase nagu meil. ei ole eriti odav. täna just uurisin, et pilet loomaaeda ja botaanikaaeda vastavalt 15 ja 16. Väljas söömine 5-15 eur jne. Taksosõit kallis. Hindade kohta oli tripadvisoris (vist?!) väga ülevaatlik postitus. NB Enamus räägib just prantsuse keelt ja inglisekeele oskajaid vähe. Vaatamisväärsuste kohta niipalju, et kuigi vaatad, et väike saar siis vaatamist on seal küll palju palju palju.. ei tea kuidas kõike jõuab :) oleme plaaninud 3 nädalast ca 1 nädala ringi seigelda

0
0

Tere, käisime Guadeloupel 2014 detsembris ja nüüd detsembris uuesti tagasi. Hinnatase meiega võrreldav, Üle nädala seal eriti midagi teha pole. Mida soovitan: ronige vulkaani otsa La Soufriere (seda saab teha nii ise kui ka grupiga), tehke päevane trip paadiga Saint Francoisist Petit-Terrrele(snorgeldamine, ujumine, söömine, tohutult iguaane), tehke kajakisõit mangroovide vahel või canyoning Pascaliga http://www.kayak-guadeloupe.fr/ ( miks soovitan-oli üks väheseid inglisekeelt rääkivaid inimesi keda kohtasime ja tõsiselt mõnus sell). Ööbimise osas soovitaksin olla pool ajast Basse-Terrel (järsemad rannad) ja pool Grand-Terrel (laugemad ja mõnusamad rannad Saint Anne ja Saint Francoise). Kuigi saar on väike aga ühelt poolelt teisele läheb ainult 2 teed siis ummikud 3 aastat tagasi on võrreldavad Tallinna omadega. Kui keegi veel midagi teada tahab, siis küsige ja kahe nädala pärast saab juba uusi muljeid jagada.

0
0

Piletiostjatel tasub kannatust varuda, hind muutub mitu korda päevas. Algselt 425 hind muutus eile 480 ja siis täna 500, nüüd peale 7 õhtul muutus hind taas 425ks just algsel kuupäval., ostsin 2 tk ära ja taas 461. Autorendi hind täiskaskoga on alates a la 40euri päev tipphooajal. Kes pikemalt plaanib kohapeal olla, siis kõrval on mitu väiksemat saart ning Dominica oma metsiku loodusega, kuhu saab laevaga.

1
0

Käisin septembris Guadeloupel ja ütlen ausalt, et Pointe-a-Pitre võib ju pealinn olla, aga tegelikult see on ikka peldik. Igal juhul soovitaks majutuda kuhugi mujale. Grande Terrel heaks valikuks Gosier või kasvõi Sainte Anne. Ilus saar on ikka, pole midagi öelda, aga P-a-p oli ikka puhas pettumus...

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased