Majutus Lomboki saarel Indoneesias?

Keegi soovitaks perele mõnd rahulikku ja kohta Lomboki saarel Indoneesias 2 nädalaks perele 2lapsega veebruaris

Perepuhkus Lombokil on huvitav valik, miks just sinna? Populaarseimad kohad turistidele Lombokil on Senggigi ning Kuta. Kuta on rohkem surfaritele. Mainiks et veebruaris on Indoneesias vihmahooaeg ning eriti tõmbavad vihmapilvi ligi kõrged mäed/vulkaanid. Soovitaksin pigem Lomboki kõrval olevaid Gili saari ning nendest kolmest rahulikuimad on Meno ja Air. Samas ei kujuta ette kahte nädalat nendel väikestel saartel. Samuti on variant Nusa Lembongan ning selle kõrval asuvad saared kuhu pääseb paadiga Balilt. Ööbimiskoha valikul tasub jälgida, et see ei asuks mõne moššee lähedal kuna need kipuvad üsna mürarikkad olema.

1
0

Kui soovite tõeliselt rahulikku kohta siis soovitaksin Gili Gedet. Lomboki lennujaamast autoga sõites jõuab umbes 1,5 tunniga väikesesse sadamasse, kust saab paadiga 10 minutise sõidu järel saarele. Olime ise kolm ööd Secret Island resordis aga seda ma ei soovitaks, kuna näeb vana ja väsinud välja. Kui matkasime ümber saare, kohtusime ühe inglise tüdrukuga,kes otsis resorti Via Vacare. Aitasime tal seda otsida ja leidsime tõeliselt mõnusa koha. Kahjuks meil endal ei olnud enam aega sinna jääda,aga nädalakese oleks küll seal viibinud. Täpsema info saare ja Via Vacare kohta leiad www.viavacare.com Ma ei tea kui vanad teie lapsed on aga arvan, et laste jaoks oleks parim kogemus kui te leiaks neile mängukaaslased lähimast külast , kes neid oma tegemistesse kaasaks. Selleks ei ole vaja palju vaeva näha. Kohalikud lapsed on väga kontaktivalmis. Piisab ainult läbi küla jalutada, kui juba hüütakse Hello ja lapsed jooksevad valgeid inimesi uudistama ja önneks veel ei ole nad turistide poolt ära rikutud ja raha ei kerja. Mängisime nendega ühes külas kohalikku populaarset lauamängu. Kui soovite Gili Gede ja Lomboki kohta rohkem infot siis olen meeleldi nöus vastama.

1
0

Otsime endale odavat ent samas ilusat rannaäärset hotelli Sengiggi ranna piirkonnas. Valisin välja neli lähestikku asuvat hotelli ja sooviksin teada, kas keegi on mõnes neist ööbinud või oskaks lihtsalt kommenteerida. Valikus on järgnevad hotellid: Jazz Senggigi Resort, Batu Bolong Cottages, Aruna Senggigi Hotel ja Sunsethouse-lombok.

Palun kommentaare valitud hotellide kohta ja millist neist neljast soovitaksite valida?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased