Majutus Pariisis

Tere! Olen koos oma sõbrannaga septembri alguses Pariisi reisimas. Seoses sellega soovin pisut abi nädalaks majutuskoha leidmisel. Kust leida parimaid majutuspakkumisi? Kas ja kust on mõttekas kodumajutuse pakkujaid otsida? Ehk on ise keegi sealtkandist pärit ja oskab soovitada?
Kuna oleme tudengid, siis otsime võimalikult soodsaid pakkumisi ning ööbimiskoha suhtes nõudlikud ei ole. Võime ka madratsil ööbida, peaasi, et katus peakohal oleks.. :)

Olen üüratult tänulik, kui keegi teab head nõu anda!

Proovi frenchyrentals.com. Ise võtsin sealt augustiks. Päris häid pakkumisi leiab.

Paar aastat tagasi otsisin ka Pariisis öömaja. Lõpuks leidsin selle noortehosteli http://www.aijparis.com/. Tollal oli hind parim ning asukoht Bastille lähedal.
Hostel ise oli aus, kas ka nüüd on, eks uuri asja :)!

Veel lisa: https://www.airbnb.com/
Võib päris kesklinnas samuti imehea hinnaga koha leida. Testitud. :)

Kuna olete kaks naisterahvast, siis soovitaks piirkonna suhtes olla natuke valiv ehk esimene arrondissementside ring 1-8 jõe ääres. Mina ei julgeks ei üksi ega sõbrannaga ööbida Gare du Nord lähedal (10 arr.), kus tänavad on musti mehi paksult täis. Võib-olla kardan asjata, aga minul oli sealkandis kõhe, kui mind vahtisid puntide kaupa liikuvad mustad välkuvate silmadega mehed.

Kui sa seda veel teinud ei ole, siis pane googlisse paris by arrondissements ja saad üldpildi ette.

Arvestades, et te taksoga ilmselt ei liigu, siis kui lend tagasi on kell 7 hommikul või varem, siis vaataks ööbimise RER B liini lähedale. Kui lend tagasi on päevasel ajal, siis on aega tagasi seigelda ja RER B lähedus ei ole oluline.

Ööbimist broneerides hotelli, vaata ka, kas sisse saad 24h. Odavamates hotellides ei pruugi administraator olla 24h tööl. Meie ei osanud seda hinnata algselt ja see tähendas, et pidime iga öö kell 1 hotellis olema enne ukse lukustamist ja ärasõidul maksime adminnionule 10 euri, et ta meid kell 5 välja oleks nõus laksma, et lennukile jõuda, sest tema tööaeg algas kell punkt kell 6.