Majutus Tuneesias

Kas keegi oskaks öelda kuidas on majutus Tuneesias erinevates hotellides ja kas keegi on Germaloga Tuneesias käinud ja teab nende hotellide kohta?

Kas keegi teab üldiselt hotellide kohta Tuneesias,mida võib endast kujutada 3* hotell?

  1. aastal sai käidud Tuneesisas, Sousse`is, 3* hotellis. Suhteliselt tagasihoidlik hotell oli (nime ei mäleta), soojenduseta bassein (maikuus oli vesi ujumiseks külm), toas nõukaaegne vann, kivipõrandad, voodid, suur rõdu, mida sai avada ainult seest, jäime 2 x rõdule kinni... Seifi ja külmkappi ei olnud, fööni ka mitte. Midagi hirmsat ei olnud, Egiptuse 3* hotellis oli lihtsalt tase hoopis teine, seifid, külmkapid, vaibad jne. Aga Tuneesia reis meeldis mulle see-eest 2 x rohkem kui hiljuti väisatud Egiptus. Pikad liivarannad Tuneesias, kõrbesse sai matkama minna jne Eriti ilus ja rahulik kuurort oli Port El Kantaoui, Soussest ca 10 km eemal. Taksod on seal (vähemalt siis olid) väga odavad ja tänaval sai ka kohalikku rämpstoitu suht odavalt (20 eek mingi saia moodi asi vürtsidega). Väljas söömine oli umbes sama, mis meil...

Tere. Tulin just Tuneesiast, täpsemalt Hammametist ja hotell Aziza, 4*. Soovitan, teenindamine fantastiline, meil oli kõik hinnas reis. Söögi ja joogi valik meeletult suur, isegi import alkohol tasuta. Meres oli küll veel külm kuid sise bassein on soojendusega ja väljas bassein normaalne.

Sousse Palace 4* oli küll täitsa norm. Asukoht oli väga hea- Sousse Medina kõrval ja samas mererannas.

Paar aastat tagasi viibisime El kaiseris - see vist isegi kõigest 2* oma. Viriseda küll ei saanud. Loomulikult ei ole nende ehitus kvaliteet sama mis meil (kehtib ka 5* hotellide kohta, peamiseks puhastusvahendiks on kloor ning igalpool tehakse aeg-ajalt prussaka tõrjet, aga see on sellele soojamaa kliimale iseloomulik. Väiksema tärni hotellidel ei ole reeglina nii suurt basseini, maa-ala ja söögi valikut kui kõrgema tärniga hotellidel, aga samas arvan, et kui Sa just rauga eas ei ole siis pole Sul seda ka vaja ja linnamelusse on lühem tee. Kaiser oli hea asukohaga - 300 m mereni; ümbritsetud kaubandusest, klubidest, pubidest, restoranidest. Tuba oli puhas ja teenindus ok. Ma tõesti ei leidnud nurinaks põhjust! Nagunii tuleb siia järele paar Kaiserit maha tegevat kommentaari, aga samas on neid küllaga olemas ka kõrgema tärni hotellide kohta! Põhimõtteliselt on head tuju, positiivset meelestatust ja heade asjade kokku langevust vaja ja ongi äge reis! (Pst! igaksjuhuks mainin, et ma ei ole mingi suvaline lillelaps, kes igasugu tingimustega lepib. Kui on ikka hais, mustus ja elukad, siis mind seal ka pole:)!!!!) Vahvat reisi - tuneesia on äge!

Kas kellelgi on kogemusi Eden Club'i või samira Club'iga- ootan nii postiivseid kui negatiivseid kogemusi.