Malaga-Barcelona

Tere, soovitage kõige mugavam ja ka miks mitte soodsam variant sõita Malagast Barcelonase paariks päevaks:s.m. kas rendiautoga või ühistransportiga?
Tänud

See maa on väga pikk. Selle maa läbimiseks on mõistlik kasutada lennukit. Lendudele on vahel võimalikud soodustused. Googelda näiteks lauset "Vuelos baratos desde Málaga a Barcelona" ja kui saad midagi alla 80EUR, siis oled hästi saanud. Busside rongide hinnad jäävad 80-100EUR vahele üks ots ja sõit kestab umbes 15-17 tundi. Autoga ei saa sa ka kiiremini. Kui kavatsed minna lihtsalt Barcelonat uudistama, siis Malagast minna pole mõistlik.

Ryanair lendab korra päevas.

Sõitsin just hiljuti Tarragona - Malaga autoga. Barcelonast ehk tund rohkem. Autoga läbisin maad kuskil 8-9 tundi, peale Valenciat oli kiirus 120-140km/h tasuta kiirteel.

Tarragonasse läksin rongiga, AVE kiirrongid. Sõit kestis 5 tundi ja 17 minutit ja hind oli 62e üks ots. Saab ka kõvasti odavamalt, kui osta ette.

Lennuk. Kevadel saime näkku 3o eurot ots, see oli siis kui Semana Santa oli. Odavaim oli 29,99 kalleim 178. kompunnides kindlasti miskit saab.
http://tickets.vueling.com/

aitah vastamas kõiki:)
uurisin www.vueling.com - tuli 4 inimese kohta umbes 320€ edasi-tagasi ja Ryanairiga mingi 176€..,ma pagaasita muidugi, täitsa mõeldav:)