Malagas apartmenti rent Costasolrent kaudu

Tere!

Kas keegi on broneerinud Malaga kandis endale öömaja Costasolrent.com kaudu? Mitte kusagilt ei leia nende kohta mingit tagasisidet (kuigi näiteks FBs reklaamivad aktiivselt). Veebileht näeb suht legit välja... Kas kellelgi on kogemusi nendega?

Kas keegi broneerib endale 1000€ eest nädalas majutuse veebilehel, mille pidajad ei vaevu oma veebilehele isegi oma kontori aadressi kirja panema, samal ajal kui internett ning Malaga kesklinn on korralikke kontoreid täis? OK, kiire guugeldamine selle annab, https://www.axesor.es/Informes-Empresas/9905997/COSTASOLRENTCOM_SL.html, samas jällegi tekitab küsimuse et kuidas firma, mille ainsaks tegevuseks on märgitud IT teenuste osutamine, suudab olla pädev kinnisvara vahendamises. Me ju ei eelda et näiteks KIicki arvutipood või Hansapost on pädevad Tallinna kesklinna kinnisvara rentimisel?

Lihtsalt tunnen huvi, mitte et mul nendega kokkupuudet oleks.

7
0

Seal ju eestlasi ka. Minuteada isegi korterit üürivad. Kahjuks otse kontakti pole. Tuttava tuttav pidi olema. Ise ka huvitatud sellest kandist pisipuhkusest. Väidetavalt pidi kevadel otselend hakkama siit.

0
5

ma ei taha olla õel aga seal "eestlased kah üürivad" ei ole alati mingi hinna/kvaliteedi märk .

11
0

@Buldooza, mina ka tunnen huvi. Et kas keegi siis on neid kasutanud. Kummalisel kombel on nad tegutsenud juba pikka aega, juba 2014 a küsiti Trip.ee lehel nende kohta, ka see küsija ei saanud vastust. Arvestades pikka tegutsemisaega ning tihedat reklaampostitamist nt "Eestlased Hispaanias..." grupis, ei ole netist leida viimastel aastatel nende kohta mitte mingit tagasisidet, ei positiivset ega negatiivset ja ma lihtsalt ei usu, et kogu selle aja jooksul pole mitte keegi nendelt proovinud korterit rentida. Kortereid on ju neil mitmeid, erinevate asukohtadega. Kõik reviewd, mille leidnud olen, on vanad. Kuna Trip.ee lehel käib koos nii palju inimesi, tulingi siia uurima, kas keegi on käinud/näinud/kuulnud.

P.S.Axesori lehel on nende põhitegevusena tõesti kirjas IT, samas lisategevuste all on ka kinnisvaraga seotud teenused.

@jaanp, tegemist paistabki olevat eestlastega, koduleht eestikeelne ning suhtlustki lubatakse eesti keeles.

0
1

Eestlaste käest saad siit rentida nii kinnisvara kui sõidukit Hispaanias.

https://www.agkv.ee/hispaania/

2
0

Jah seal taga reaalne inimene. Soovitan.

2
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased