Malawi viisa

Kas Eesti kodanik saab piirilt (näiteks Lilongwe lennujaamas) viisa?

Ma igaks juhuks soovitan selle hankida eelnevalt. Tulime Malawisse Mosambiigist, mul oli viisa eelnevalt, vist Londonist hangitud. Piirivalvurid ei saanud sellest aru, et kuidas on võimalik saada viisa kolm kuud ennem ning mis kehtima hakkab mingil kindlal kuupäeval. Meiega koos olnud šveitslaste õigust, saada viisa piirilt, nad ei leidnud. Šveitslased tõestasid umbes tunni, lõpuks telefoni teel kõrgemad ülemused lubasid viisa piirilt väljastada. Aafrika on paraku piirkond, kus viisareziim võib muutuda äkki.

0
0

Tere Arne,

Täpset informatsiooni kahjuks ei oma, kuid minu eestlasest tuttav pidi kord Euroopast Lilongwe lennule minnes kirja kirjutama, et ta vastutab ise kui viisast piiril ilma jääb. Lõpuks oli ta viisa ikka saanud, kuid vastupidisel juhul oleks ta pidanud oma transpordi tagasi Euroopasse ise kinni maksma.

http://www.delta.com/planning_reservations/plan_flight/international_travel_information/visa_passport_information/index.jsp

Delta (mida kasutavad ka lennufirmad) kinnitab ka, et viisat on ikka vaja.

Usun, et suurim oht ongi lennust maha jäämine Euroopas, sest piiril annab alati midagi piirivalvritega kokku organiseerida.

0
0

Tänan info eest. Peab vist tõesti viisa ette tegema. Kavatsen Lilongwesse lennata mitte otse Euroopast vaid Addis Abebast. Seal on muidugi lihtsam ametnikke ära rääkida, kuid risk on ikka vist liiga suur.

0
0
0
0

See oleks väga hea uudis, eriti, kui elektrooniliselt saaks teha, sest see Malawi viisa saamine on seni suhteliselt tülikas olnud. 75 USD / 30 päeva on siiski selge liig.

0
0

Eestlased saavad hetkel viisa Berliinist 125€ eest ja seega meile ikka korralik langus :)Oleks aeg, et LAV meile viisavabaks saaks!

0
0

Malawisse satutakse enamasti siiski mõne pikema reisi käigus ja kui iga riigi viisa on seal 100 dollari kandis, läheb see kokkuvõttes päris kulukaks. Selle potentsiaalse 75USD viisa taga on ka väike nipp, mis meid ei puuduta, aga paljusid eurooplasi küll: previously visa-exempt nationalities have now to pay for a visa.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased